Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brzdy na 307


lpangrac

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...

Měnil jsem přední kotouče a destičky na předních kolech, v autorizáku v akci počátkem prázdnin, a pískaj :( Půjdu jim je hodit na hlavu :myslim

Dneska mě k tomu totiž donutil nějakej totálně vypatlanej vandal z Braníka, když mi mýrnixtýrnix vyrazil sklo před vnějším pravým zrcátkem :blicismajlik (alespoň, že je to to nejmenší sklo na celým autě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pískání nebude souviset s kotoči a destiřkami, ale s málo pečlivou výměnou. Chtělo by to rozhodit, pečlivě vyčistit třmeny od rzi, strhnout smirkem sklovitou na destčkách i kotoučích, srazit hranku na destičkách, a dosedací pochy máznout mědí. Pak tu bude OK ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový, píšeš 2 měsíce ne? :D

... myslím, že technik nevyčistil pečlivě třmeny od rzi. Destička tam není volně, vibruje a to vydává pískající zvuk... Za posledních cca 15 let se mi nestalo, že by to bylo špatnou směsí destiček jako tomu občas bývalo kdysi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to ale pískne jen občas (ale přeci jen na můj vkus, když to předtím pět a půl roku nepískalo vůbec, až moc často), většinou, když se snažim brzdit \"na citovku\", v menších rychlostech/skorokroku/na parkovišti/křižovatce. Když na to hamptnu, tak OK, dokud se rychlost oprvadu hodně nesníží do skorozastavení, pak si obvykle připískne... Pořád je tvá rada stejná..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...