Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brzdy na 307


lpangrac

Recommended Posts

před 22 minutami, regius napsal:

Na jaře chci dělat komplet brzdy tak jsem kontaktoval Badisáka a  PŘEDEK - Brembo , Mayle ZADEK - Brembo , kotouč LPR ,desky ABS. Byl jsem rozhodnutý pro Bremba, ale co jsem tady pročítal tak váhám:myslim Nerad bych pískal:bojim tak nevím co tam dát. Poraďte nejezdím velké vzdálenosti tak ty brzdy nezahřeju.

obvykle se radí všechno od jedné značky, já se tím řídím a nepískám

jiní píšou, že když dáš jiné kotouče a jiné desky, líp to brzdí, tak nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj, spravil som si konto na Peugeotbox a podla mojho VIN VF33C8HZB82300566 by som mal mat kotuce bez loziska? Potrebujem asi aj nove lozisko, zo zadu ide hluk, mam to vybrate dobre? Treba menit aj naboj? Diky

Lozisko: https://www.comco.sk/lozisko-kolesa-gsp-9225014-p2095025

Kotuc: https://www.comco.sk/brzdovy-kotuc-mintex-mdc1493-p1077894

 

bruzdy_307.JPG

lozisko_307.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj, sleduji, že je to tady ohrané téma, ale musím se přidat, protože fakt nevím.

Potřebuji objednat zadní kotouče a destičky a fakt nevím, co tam je, jen by tam měl být kotouč včetně ložiska. Ale našel jsem 2 druhy kotoučů (vnitřní průměr 25/30mm) i destiček, (TRW/Bosch) Jak zjistím bez demontáže u toho mého? Nebo ví někdo?

Peugeot 307 1,6 HDI, rv 2005, 80kw, vin VF33C9HYB84091037

Zajímavé, že některý shop zjistí podle vin a některý ne. =)

Co byste vybrali vy? Zase u zadku na tom tolik nezáleží, jasné je, že destičky vezmu od stejného výrobce. =)

 

Kotouče jsem našel

Brzdový kotouč ATE 24.0109-0100 (AT 409100) - CITROËN, PEUGEOT

neb

Brzdový kotouč ATE 24.0109-0150 (AT 409150) - CITROËN, PEUGEOT

 

A u SNR 
 
 
 
 
Upraveno uživatelem Blainik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

424934                          NÁBOJ KOTOUČE S LOŽISKEM            DIAM 249 EP 9

425476                          SADA 4 ZADNÍCH BRZD DESTIČEK     systém BOSCH
425467                          SADA 4 ZADNÍCH BRZD DESTIČEK     systém TRW
Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcem sa tiez opytat, budem potrebovat menit predne a zadne brzdove strmene. Teda zadne urcite, pretoze pri pouziti rucnej brzdy mi nevracia platnicky a odieraju sa o kotuc. V serviceboxe som si zadal svoje VIN a vyhladal si diely ohladom brzd. Mozem teda hladat podla tych obj. cisiel co mi to tam ukazalo (4400 N4, N5 pre zadne a 4400 R6, R7 pre predne), pripadne tie repasovane alternativy? Su to cele tie kovove casti, do ktorych sa strkaju brzd. dosticky, vedu do nich brzdove hadicky a su tam piestiky? Dakujem.

P307 hatchback, r.v.2001, 1.4 55kW, VIN: VF33CKFWB82149803

Predne brzdy - celuste, strmene, kotuce.jpg

Zadne brzdy - celuste, strmene, kotuce.jpg

Upraveno uživatelem shiro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, ozzy56 napsal:

mi to pořád nefunguje--prý technické potíže :(:)

Tak se to rozjelo, a teda jestli to dobře chápu, tak v tom nezjistím, jestli mam vzadu systém bosch nebo trw, ale kotouč by měl být včetně ložiska s vnitřním průměrem 25. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, jarokare napsal:

Blainik : kotouče jsou stejné , liší se akorát destičky

To ano, ale řešil jsem i ty kotouče. Jsem zjišťoval, jestli jsou tam s průměrem 30 nebo 25. Takže jsem si ujasnil, že 25, ale i servisbox prostě nabízí výběr Bosch/TRW. Takže to ani v servisboxu nezjistím. 

 

Jinak dotaz ohledně dotažení ložiska  .... tohle se dotahuje citovka na vymezení vůle, nebo je určený moment? Ani v ' Jak na to' o tom není nic, ani jak moc namazat apod. Já tohle dělal naposledy na Felicii a na 205ce, tak ať neumřu blbej. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...