Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brzdy na 307


lpangrac

Recommended Posts

presne tak, zavolaj, opýtaj sa a nie je čo riešiť...

z obrázku nie je jasné, či v kotúči je aj ložisko ale treba dodať, že je to presne ten typ, ktorého súčasťou je aj ložisko, (kotúče bez ložiska vyzerajú úplne ináč, tam je ložisko súčasťou náboja, nie v kotúči, preto aj sedí OEM kód) z čoho vyplýva, že ak by bolo bez ložiska, musel by si do neho ešte dokúpiť a nalisovať nové ložisko, resp. pôvodné (ale neviem si predtaviť ako by si to pôvodné zo starého kotúča dostal bez poškodenia...:D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, chtěl bych poradit jaký brzdy na mýhou pažoutka 307 dle vin:VF33H9HZC84743463. Když jsem ted sundával kola, tak jsem zjistil že na zadku je kotouč s ložiskem, a prodejci nabízí také brzdový kotouč na ložisko, ale bez něj. Dá se šetrným způsobem vylisovat ložisko ze starého kotouče do nového? děkuji.:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdravím!

Mám taký problém,chcem vymeniť brzdové obloženie,a pri zasúvaní platničiek som zistil,že brzdový valec má ísť dnu.Ako by som ho vedel natlačiť naspať?Druhá vec,mám prasknutú tú prachovku.Dá sa nekde zohnať?Vedel bi mi poradiť dakdo že aké je to číslo dielu?Ďakujem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...