Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brzdy na 307


lpangrac

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Dnes uz asi piskaju asi vsetky kvalitnejsie brzdy :D

Daval som komplet ATE a kym sa nezahreju, bolia z toho usi... Na druhej strane brzdia naozaj perfektne.

Original od vyroby som mal Ferodo dosticky, kotuce neviem ake, znacku tam nebolo vidiet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď sa kombinujú rôzny výrobcovia môže sa stať že pískajú ale nemalo by to tak byť.

Najväčší problém nevidím v značke ale v tom, že trh je preplnený fejkmi a zdá sa že to asi nikomu neprekáža keďže sa proti tomu nič nerobí!!!!!!:bacha. Inými slovami kúpim si ferodo ale nie je to ferodo, kúpim trw a nie je to trw atď....

Ak nie som spokojný s kvalitou dielu už nestačí zmeniť značku ale dodávateľa aj keď dnes už ani to nemusí pomôcť:grr

Ja som menil originály peugeot v predu aj vzadu a zatiaľ bez pískania ale skúsenosti s dielmi z druhovýroby sú katastrofálne:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To potom fakt tazko povedat... Ja som ich kupoval v predajni, nie na inzerat, nemyslim, ze su to nejake \"fejky\".

DanculD, aspon niekto je spokojny :)

U mna to vsetko zacalo postupne, od cca 500-600km zacali jemne piskat, potom viac. Kotuce nie su zvlnene, nic netrasie, brzdny ucinok paradny (urcite nie su zle zabehnute - to mam zmaknute)... Podobna skusenost so znackou Brembo na BMW, kolega menil, lebo chcel nieco lepsie a ked su studene, ako keby brzdila lokomotiva :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje zkušenost: vpředu bosch, vzadu lukas s ložiskem. V 80 000 sem měnil komplet brzdy za ATE, vyšlo to na 13 tisíc. Po dvaceti tisících odešlo ložisko v pravým zadním kole - reklamace. Po 32 000 odešlo ložisko v levým zadním kole - ještě je na reklamaci. Takže příště ATE už zkoušet nebudu. Jinak brzdí to stejně jak předtím a sem tam si lehce pískne při jemným dobržďování u křižovatky. btw. stále se mi obrušuje víc levý než pravý zadní kotouč :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poté co cítím při plném sešlápnutí brzdového pedálu zpětnou vibraci v brzdovém pedálu mi to nedalo a sundal jsem kolo.

Bylo to šokující. Málem jsem se rozbrečel, při pohledu, že mi tam chybí jeden torxový šroub co drží kotouč.

Je to hodně nebezpečné.??? Už Lvíčkovi moc nevěřím a raději budu chodit pěšky. Prosím o radu jestli jsou kotouče v háji a co dál. Bohužel jsem neměl u sebe šroub, který by tam pasoval.:(

post-31823-14109622759851_thumb.jpg

[upravil dne 15/3/12 03:17 od Lví-ček]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...