Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brzdy na 307


lpangrac

Recommended Posts

No právě že já mám nabídku dle ceny : nejlevnější Brembo, pak TRW a nejdražší ATE.

Takže ty Bremba pískají ?

Mě je mechanik doporučuje, ale nerad bych poslouchal pískání...

A jinak beru kotouče i desky od stejného výrobce (jen ještě nevím, jakého) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj ja som sa pytal mechanika a ten povedal, ze tvrde brzdy sa potrebuju dobre zahriat, takze podla mna, pokial nejazdis RACE, tak su ti na hovno.....v predu mi treba tiez menit, a zrejme tak daj naspat ICER alebo BOSCH, rozmyslal som aj nad FEBI, ale aj tie ze vraj piskaju....

[upravil dne 23/2/12 19:55 od 00stevo00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě říkali dva mechanici nezávisle na sobě, že Bosch už jsou Poláci a kvalitá prý stejná jako Čína...

Tak mi Bosch rozmlouvají, jinak jsem chtěl původně taky Bosch.

A máte někdo zkušenost s TRW Lucas? To jsou prý Francouzi a origo do Peugeotů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi vzmu TRW a budu doufat, že nebudou pískat... :roker
jestli mužu poradit z vlastní i ostatni zkušenosti TRW destičky nebrat jestli je chceš jsou tvrdy jako kamen a už několikrat se stalo mě i znamim že skroutili kotouče je lepši měkčí jip to brzdi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli mužu poradit z vlastní i ostatni zkušenosti TRW destičky nebrat jestli je chceš jsou tvrdy jako kamen a už několikrat se stalo mě i znamim že skroutili kotouče je lepši měkčí jip to brzdi[/rquote]

Ale TRW Lucas jsou origo, co tam dával výrobce a tam se nekroutily...

Neměli náhodou TRW jen desky a nějaké \"bláto\" kotouče, které se pak kroutí...?

Já co našel reference, pokud jsou komplet desky i kotouče TRW, prý problémy žádné. Jen když se kombinují s levnýma...

No uvidíme časem, co se potvrdí :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli mužu

Ale TRW Lucas jsou origo, co tam dával výrobce a tam se nekroutily...

Neměli náhodou TRW jen desky a nějaké \"bláto\" kotouče, které se pak kroutí...?

Já co našel reference, pokud jsou komplet desky i kotouče TRW, prý problémy žádné. Jen když se kombinují s levnýma...

No uvidíme časem, co se potvrdí :roker

daval sem TRW kotouče i desky a desky šli po 3 měsicich do popelnice hruza mam ted kotouče TRW a desky Ferodo a spokojenost
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega měl TRW a když bylo potřeba vyměnit, dal Ferodo desky i kotouče a pískání při každém brždění. Jeho slovy, když už jsem to nemohl vydržet, vrátil jsem se k TRW komplet (desky i kotouče) a paráda... ;) Má je tam od loňských prázdnin.

Tak si vyber, jeden říká TRW, druhý ani náhodou, další Ferodo super, jiný Ferodo ani zadarmo, další ICER / THQ, mechanik mi řekne ICER neber... A takhle by jsme mohli pokračovat do rána :D

No zkusím TRW a budu doufat, že je po třech měsících nebudu měnit :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dával nový kotouče jak v předu tak vzadu a taky jsem váhal co pořídit. Nakonec jsem šel do značky Brembo jak kotoruče tak obložení. A to co tu čtu není pravda, brzdy nepískají a jsou jedovatější než ty původní vzadu Lukas a ve předu Bosch. A cenově to vyšlo vcelku zajimavě oproti ATE a Ferodo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...