Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brzdy na 307


lpangrac

Recommended Posts

Teoreticky sa dá zohnať aj samotné ložisko a prelisovať. Len neviem či vôbec tušíš aká je to robota, okrem toho potrebuješ lis plus nejaké vysustružené podložky. Ak sa lisovanie nepodarí, tak ložisko dlho nevydrží. Naozaj neviem či sa námaha oplatí.

Divné je aj to, že disk je ešte OK a ložisko už odchádza (nehučí niečo iné, napr. pneumatiky ?), mám na aute 285t km a pôvodné ložiská, disky tuším tretia sada nedávno dávaná nová, ale pri dnešnej kvalite ložísk je možné všetko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mal som koleso dole a pri otáčaní kotúčom to v ňom "lupalo", takže usudzujem, že to bude tým ložiskom. Keďže je kotúč ešte celkom k svetu, chcel som len vymeniť ložisko aby som trochu ušetril :aut Takto budem musieť zainvestovať , mám na tom najazdené cca 70 tisíc.

Každopádne vďaka za názor:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...
  • O 1 rok později...
V 9. 4. 2016 at 13:57, LamZa napsal:

Já jsem dodělal zadní brzdy tento týden. Použil jsem kotouče a desky od ATE a opravnou sadu i s pístkem od Frenkit. Chtěl bych také poděkovat členovi GABRIEL 307 za užitečné informace. Přikládám nějaké fotky (je tam také vyfocen můj přípravek na zašroubování pístku). 

post-45649-0-40748300-1460203016_thumb.j

 

Zdravím,

můžu poprosit o víc detailů k tomu přípravku na zašroubování pístku?

Průměr, rozteč, délku "madla"...

Čeká mně výměna destiček vzadu.

Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...