Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

RE: žrout oleje


Hanz1989

Recommended Posts

Ahoj chlapi. Prosím Vás, potřeboval bych poradit ohledně spotřeby oleje u mého peugeotu 407... Mám 407 2.0i (2004) spotřeba kolem 6-7 litrů...všiml jsem si, že zhruba po 8tis. musím dolevat litr oleje.. Je to normální ci v toleranci?? Případně co s tím? Díkes :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jeslti je to na tenhle typ motoru hodně, nikdy jsem benzín od Peugeotu neměl. Ale rozhodně je to dost málo na to aby nemělo smysl to zatím řešit opravou.

Jaký olej používáš?

PS: Hlavně prosím opravdu nesrovnávejte benzín a naftu :papa

[upravil dne 19/1/12 18:25 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ty mas Diesel a on Benzin. Benziny od Peugeotu su zname vyssou spotrebou oleja.

Inak po 20 000 nemas co dolietvat olej ale uz ma byt davno vymeneny. Tych predpisanych 30 000 je straaasne vela.

A sry, nevšimol som si, že má benzín:nevim .

BTW. ja som ale nenapísal, že po 20000 km dolej 1 liter a jazdím ďalej, ale že na 20000 km mi to vychádza na menej ako liter;) Olej mením každý rok a za rok najazdím tak 15 až 20 tisíc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo 16V benzíny si vezmou olej,ale jak psal už někdo záleží jak se honí,třeba manželka u 406 1.8 když dám k horní rysce tak po 100000km je někde kolem prostředka ale jezdí jak důchodce,a já mám ten samej motor a šlapu na to tak mi bere tak 1,5l na 10000km,ale jak kdy...i v servisním manuálu píšou ,že tenhle motor je v normě ,když si bere 1l oleje na 1000Km:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo 16V benzíny si vezmou olej,ale jak psal už někdo záleží jak se honí,třeba manželka u 406 1.8 když dám k horní rysce tak po 100000km je někde kolem prostředka ale jezdí jak důchodce,a já mám ten samej motor a šlapu na to tak mi bere tak 1,5l na 10000km,ale jak kdy...i v servisním manuálu píšou ,že tenhle motor je v normě ,když si bere 1l oleje na 1000Km:D:D

Charlie styď se, jestli měníš olej přes 100 000 km tak si čuně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...