Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508 - skúsenosti.


stefano

Recommended Posts

Ahoj skuci, tak si sa dočkal a určite si s ním užiješ pekný víkend. Ináč tá šedá Thorium, je asi jediná farba, ktorú by som bral ako náhradu za striebornú.

když bys tohle napsal na facebooku, tak bych ti dal LIKE... máš pravdu. Líběj se mi na tom autě 2 barvy... tahle šedá a pak ta béžová... a jsem velice rád, že ta předváděčka byla zrovna šedá :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasné, takže nechceš origo z Peugeot katalógu, ale úplne iný typ.

abych se pravdu přiznal, tak kdybych měl koukat po katalogu tak by h bral ty 19\" z GTčka ale ty tam \"nejdou\"dle techničáku... ale i tak si myslim že 18\" bude akorát... nekoukal jsem ani na ceny radši :D takže jdu úplně mimo a nejsem omezenej ničím... když teda opomenu peněženku a velký TP :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasné, takže nechceš origo z Peugeot katalógu, ale úplne iný typ.

abych se pravdu přiznal, tak kdybych měl koukat po katalogu tak by h bral ty 19\" z GTčka ale ty tam \"nejdou\"dle techničáku... ale i tak si myslim že 18\" bude akorát... nekoukal jsem ani na ceny radši :D takže jdu úplně mimo a nejsem omezenej ničím... když teda opomenu peněženku a velký TP :cool:

tak to přeji šťastnou ruku (oko) při volbě.. myslím, že volba liťáků je nejdůležitější na vzhledu auta.. dokonce důležitější i než barva. viděl jsem už krásná auta a pseudo tuning mladých borců, co tam dali, na co měli a bylo \"vymalováno\".. ale to určo není Váš případ:-))) těším se na fotky.. teda doufám, že je sem dáte:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...