Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508 - skúsenosti.


stefano

Recommended Posts

Přesně, jak píše stefano. Odděluje zavazadlový prostor od cestujících. Jen není pevná, ale dá se srolovat, že není vidět a dá se použít při sklopených sedačkách hned za předníma sedadlama. Na zadním dvousedadle zezadu je na to držák. Nepoužíváš to pořád, ale když je potřeba, tak je poruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mi byla hamba, dát sem fotky špinavýho auta a ještě v tak hnusným počasí. Prostě to bude muset předseda i ostatní ještě chvíli vydržet.:aut

Jinak jsem včera po minutí policejního passata ( zrovna řešili dvě auta :D ) na jedné nejmenované dálnici učinil rozhodnutí vyzkoušet max rychlost. Vcelku lehce jsem se dostal na 221 km/h. Možná by šlo ještě o kousek víc, ale už nebyl prostor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mi byla hamba, dát sem fotky špinavýho auta a ještě v tak hnusným počasí. Prostě to bude muset předseda i ostatní ještě chvíli vydržet.:aut

Jinak jsem včera po minutí policejního passata ( zrovna řešili dvě auta :D ) na jedné nejmenované dálnici učinil rozhodnutí vyzkoušet max rychlost. Vcelku lehce jsem se dostal na 221 km/h. Možná by šlo ještě o kousek víc, ale už nebyl prostor.

až pojedu z Karlových Varů do Kolína je to docela dálka tak to taky lehce protáhnu ať vím, co to auto umí na dálnici, ale zas to nebudu přehánět vše bude takový syrový... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co se týká osobní vztahu v výbavě apod., případně nějaké info pro budoucí majitele p 508, kteří nevědí, kterou výbavu či motor...

Když jsem začal uvažovat o koupi, tak jsem začal koukat po výbavě. Vzhledem k tomu, že jsem nechtěl úplnou chudinku, která nemá v interiéru skoro nic, tak výbava Access se automaticky zavrhla a co se týká GT tak to bylo zase trošku mimo můj rozpočet.

Rozhodoval jsem se mezi Active a Allure. Začal jsem výběrem motoru. Musel to být diesel. Prodejce v autosalonu mi řekl, že dokáží \"za směšných\" 5.000 skrz řídící jednotku ze 103kW udělat 120kW. Ten motor je na to stavěný a je jen trošku přiškrcený. Samozřejmě se zálohou bez ztráty záruky. Neříkám, že to nutně potřebuji toto dělat ale do budoucna dobré info.

A teď na výbavu a příplatkovou výbavu. Četl jsem některá fóra v zahraničí, fórum zde, dále testy apod. Když bych bral výbavu Allure co se týká bezklíčové vstupu, el. park. brzdy apod. tak jsem na to neslyšel moc velkou slávu. Myslim si, že luxus je už dálkové ovládání a co se týká nevyndavání klíčků z kapsy je to fajn ale i známý, co toto má u jiné značky na to vcelku nadává že stejně je občas musí vyndat z kapsy. Toto jsem tedy oželel. Navigace je kapitola sama o sobě. První věc, co mě odradilo je jazyk navigace. Čeština bohužel a tak platit nemalé peníze za něco, čemu ve finále nebudu ani moc rozumnět tak to fakt ne. Z těchto věcí jsem tedy začal uvažovat o Active výbavě. Nakonec jsem u ní i skončil. Začal jsem tedy dovybavovat tuto výbavu o Xenony, které jsem opravdu chtěl. A určitě zadní parkovací senozy. V této výbavě už toho je vcelku dost, takže jsem i skončil :-).

Najednou z čista jasna se na netu objevila předváděčka., 103kW, výbava Active, najeto lehce nad cca 3tis. dovybaven Handsfree Bluetooth + Head-up displej, Xenony, 17\" liťákama, zimáky na plecháčích, polokoženym čalouněním a ještě nějakými drobnostmi, které si teď nevybavuji.

A BYLO ROZHODNUTO!!!

tento týden si pro něj jedu, tak hned jak budu mít nějaký dojmy, nahodím foto apod...

snad nějakým novým zájemcům o tento vůz můj osobní názor, který byl mím vodítkem při výběru vozu. Nechci aby se jim někdo řídil také ale aby to sloužila jen jako pomůcka či případné závaží do vah rozhodování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal si šťastie, ja som na Slovensku ešte nenašiel výbavu Active v kombinácii xenóny+polokož. sedadlá. Tvoje auto je dovezené, alebo si ho kupoval priamo od čes. importéra?

Modzillo, prosím Ťa môžeš potvrdiť informáciu, ktorú napísal skuci, že existuje možnosť priamo v Peugeot servise upraviť výkon zo 103kW na 120kW ?

Takže Modzillo nám už asi neporadí, lebo sa dobrovoľne rozhodol nenavštevovať toto fórum. :(

[upravil dne 20/2/12 14:58 od stefano]

[upravil dne 20/2/12 14:59 od stefano]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týká auto, tak je vyrobeno v druhé polovině loňského roku a je tady z ČR i první registrace a budu ho kupovat v autosalonu v ČR. Jinak info ohledně výkonu mi poskytli právě v Karlových Varech. Tak uvidíme ;-)

[upravil dne 20/2/12 17:01 od skuci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim precital som tuto temu celu a zvazujem kupu tohto vozitka len sa trochu obavam tej znacky\"Peugeot\" nikdy som nemal auto tejto znacky rozhodujem sa medzi s-maxom a 508SW.chcel by som objektivne nazory.Dakujem

myslim že Ford S-max a p 508 nelze sorvávat, jsou to upa odlišná auta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ja nepotrebujem porovnanie ja sa rozhodujem medzi tymito autami.Ode ma zaujali obe maju nieco zaujmave jedine co teda mozem porovnavat je poruchovost/spolahlivost. V oboch som sa vozil obe su komfortne rovnaky vykon motora podobne jazdne vlastnosti.len nieviem ktore bude lepsia volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ja nepotrebujem porovnanie ja sa rozhodujem medzi tymito autami.Ode ma zaujali obe maju nieco zaujmave jedine co teda mozem porovnavat je poruchovost/spolahlivost. V oboch som sa vozil obe su komfortne rovnaky vykon motora podobne jazdne vlastnosti.len nieviem ktore bude lepsia volba.

hoď si korunou... osobně auto budu vlastnit až od zítřka takže nedokážu přímo porovnat ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dnešní době velkosériové produkce to máš kus od kusu. Prostě záleží na jaký kus zrovna narazíš. Kamarád měl před třemi lety nové Mondeo jako služební auto a byl s ním snad co dva týdny v servisu. U Forda mu dokonce řekli \"Co byste chtěl, je to Ford...\" A to bylo auto skoro za milion... Prostě vybírej podle toho, které auto ti bude lépe vyhovovat.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžu dát vlastní zkušenost... 2x VW Golf VI... témeř ty samý, stejný styly jízdy, podobný kilometry za 2 roky cca 65tis. Kámoš ani jednou v servise... a já...? ... celkově, když teda opomenu výměny oleje a lehčí ťukanec od paní, která mě přehlídla na křižovatce tak za 2 roky celkem nespočítaně :grr... ložisko na kole odešlo, rameno se povolilo... přestala fungovat elektronika v autě, začala po 8tis km. hučet lamela tak mi je radostně ve 42tis km. vyměnily celou spojku a pak takový drobnosti jako svolávací akce apod... do toho když vezmete 3x výměnu čelního skla a 2x servisní interval výměny oleje... tak skoro každej 2 měsíce sem tam jednou byl... a kamarád až na výměnu čelního skla a oleje ani jednou...

asi moje auto byl pondělní nebo páteční kus :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se dnes stal právoplatným majiteltem 508... mno nemám k tomu co říct, prostě to auto je paráda... dneska dlouhá cesta od dealera, po dálnici a musím říct že fakt paráda... tichoučký, měkký, prostorný ooo bože... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...