Jump to content

508 - skúsenosti.

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

tak damy a panové kdo má na šumpersku světle modrou 508sw se znackou 7C1 xxxx  volal mi kamoš jestli jsem někomu nepujčil auti. že v něm jedou dva týpci. krve by se ve mě nedožezal v tu ranu mysle jse

Stiskni při zapnutým zapalování tlačítko zamykání pod displejem dokud se neozve signál a nezobrazí hlášení na displeji 

Pro levou stranu je obj. č. 16 142 569 80 a pro pravou 16 142 568 80. Cena 800,- Kč. Jedná se o tmavou barvu.

Posted Images

To je asi jedno, protože díky tomu, že je vyhřívané jen čerpadlo, tak zbytek v tuhé zimě stejně zamrzne. Co jsem tak nějak za půl roku zjistil, tak mám spotřebu adblue nekde kolem 1L/1000 km. Nádrž je na cca 15 L. Podle mě je problém někde v tom, že celý ten systém na P508 nebyl pořádně odzkoušeny, a jen se to dolepilo na standard a díky tomu vznikají tyto problémy.

• 9 months later...
  • 4 weeks later...

Čaute lidi, mám otázku, víte někdo co je tohle? Ovladač na headup display vím jak se používá, ale co je to vedle toho? Mám 508 Gt 2015. Tak jestli to mate taky někdo ve voze. Moc díky za odpověď a ať to jezdí ✌🏻

078A3D71-6843-4F57-9B5A-5ACC9F2AA091.jpeg

65FD1857-5048-449C-9114-6A78E5959E2A.jpeg

Jo to bude ono, původní majitel mi říkal, že tam bylo nějaké audio které tam nebylo od výroby. Jde vidět, že máš přehled 👍🏼

A další věc co jsem si všiml je ta, že po ujetí 10km/h se automaticky nezamkne auto, jde to nějak aktivovat přes nějaký software nebo přes diag? 

Edited by pavelu96
Necituj přímo předchozí příspěvek a nepiš další příspěvky - použij "Upravit"

Ten otočný netuším, ten napravo bych tipoval na (na základě zkušeností) na přepínač soukromé/služební km na GPS u aut, které jsou v osobním užívání. Měli/máme stejné přepínače ve služebních autech. Podle mě uplně zbytečná věc, protože jsem to měl stále v jedné poloze a měnil to jen v programu při měsíční uzávěrce.