Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508 - skúsenosti.


stefano

Recommended Posts

To je asi jedno, protože díky tomu, že je vyhřívané jen čerpadlo, tak zbytek v tuhé zimě stejně zamrzne. Co jsem tak nějak za půl roku zjistil, tak mám spotřebu adblue nekde kolem 1L/1000 km. Nádrž je na cca 15 L. Podle mě je problém někde v tom, že celý ten systém na P508 nebyl pořádně odzkoušeny, a jen se to dolepilo na standard a díky tomu vznikají tyto problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
  • O 4 týdny později...

Jo to bude ono, původní majitel mi říkal, že tam bylo nějaké audio které tam nebylo od výroby. Jde vidět, že máš přehled 👍🏼

A další věc co jsem si všiml je ta, že po ujetí 10km/h se automaticky nezamkne auto, jde to nějak aktivovat přes nějaký software nebo přes diag? 

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj přímo předchozí příspěvek a nepiš další příspěvky - použij "Upravit"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten otočný netuším, ten napravo bych tipoval na (na základě zkušeností) na přepínač soukromé/služební km na GPS u aut, které jsou v osobním užívání. Měli/máme stejné přepínače ve služebních autech. Podle mě uplně zbytečná věc, protože jsem to měl stále v jedné poloze a měnil to jen v programu při měsíční uzávěrce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...