Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508 - skúsenosti.


stefano

Recommended Posts

Ano stačilo. Stejně tak stačilo, aby sis to našel sám. Mohl jsi tu informaci mít 10x rychleji. A nebo stačilo prohledat tohle vlákno a TADY se to řešilo. Myslíš, že jsi jediný, koho tahle informace někdy zajímala? :roll

Ostatně, informace o hledání je i v pravidlech fóra ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauko po nastartovani sa mi objavila hlaska engine fault..skontroloval som vsetko..ale asi to bude chciet diagnostiku..mal niekto podobny problem? Moze to byt kvalita nafty? Tankujem len shell..omw..jet..este ma napadlo..ci by to nemohol byt senzor na kontrolu hladiny oleja..ked svietila aj ikona motora oranzova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První kontrola množství aditiva do FAPu je předepsána po 90 000 km. Právě jsem ji absolvoval a mám ho tam ještě 1299 ml. Obsah té nádržky je 2340 ml. Mám motor 2,0 HDi 103 kw. Jinak nedostatek aditiva by měl opravdu palubní počítač hlásit dopředu. Jak tu někdo uváděl po této zprávě o nedostatku aditiva je ještě možné natankovat asi 6 plných nádrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda. 180tis se týká samotného FAPu ;) 
Kontrola zanesení filtru pevných částic 180000 km Potom Každý(é) 30000 km
Kontrola hladiny aditiva filtru pevných částic 90000 km Potom Každý(é) 30000 km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 cauko noo super.. faktura bola cez 800 eur..ked pridem domov  dam to sem..vraj mi uz signalizovalo nedostatok tej kvapaliny co sa vstrekuje do filtra..je to asi najdrahsia kvapalina v aute..mam aj nove kotuce s platnickami..klimu..a niejaku vacsiu kontrolu vole, geometriu to som chcel ja dat prekontrolovat..Ozaj mam novu otazku..ked mam celorocnu slovensku dialnicnu a zmenim cislo bude mi to platit dalej? A kde sa to nahlasuje?

Upraveno uživatelem rado1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...