Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508 - skúsenosti.


stefano

Recommended Posts

S mojou 508mou som po cca 2 mesiacoch velmi spokojný, všetko poslúcha, zatial mám jedinú výtku na reakciu plynového pedálu, hlavne pri rozjazde z 0 to trvá večnosť, pokial sa pohne, to na 406tke stupím a vystrelí ma dopredu, tu na kruháči stupím, panika či zatial nedobehne auto z opačnej strany a potom sa to pohne :D ale dá sa na to zvyknúť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako nehodnotil by som ten automat zle, inak som s nim veľmi spokojný, plynulo preraďuje a aj zmena stupňov je ok, len ten rozjazd, z toho mám pocit, ako keby boli reakcie na plyn umelo zdržané kvoli prevodovke, aby sa tá stihla pripraviť :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, automat taky není můj šálek kávy, nějak jsem tomu nikdy nepřišel na chuť. 

Trochu mi ale dělá starosti to pískání až hučení. Dneska jsem to zkoušel a dělá to jen na 4 a 5 stupeň. Předchozí stupně můžu klidně vytáčet, tudíž dedukuji, že turbo to asi nebude. Šestka to taky nedělá, tak mne napadlo, zda to nemůže být nějaké ložisko. Díval jsem se do vyúčtování za servis a mám tam napočítáno olej do převodovky 3L. Vážně tam není žádný kontrolní otvor na převodovce, kudy bych do í mohl nakouknout? Nechci to nechávat, až se to někde zkoní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak damy a panové kdo má na šumpersku světle modrou 508sw se znackou 7C1 xxxx  volal mi kamoš jestli jsem někomu nepujčil auti. že v něm jedou dva týpci. krve by se ve mě nedožezal v tu ranu mysle jsem že ho nekdo šlohl žene. když zacal spz 7C1 atd uf když řekl ze je tam i nula. takové překvápko.

 

Takové šoky mi prosím nedělejte :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj. kolko realne litrov nafty natankujete do 508SW? bol som pred chvilou tankovat, dojazd pred tankovanim mi pocitac ukazoval este 40km po jazdeni v meste, natankoval som 72l a pistol mi este ani nevypla...radsej som nesiel dalej, lebo som nevedel ci nemaju nejaku poruchu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...