Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508 - skúsenosti.


stefano

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Vozidlo Peugeot 508 jsem dostal jako služební vůz, přičemž jsem mohl volit mezi Superbem a P508. Obě vozidla považuji za kvalitní, ale nakonec jsem zvolil P508 SW GT z důvodu silnějšího vznětového motoru, lepšímu podvozku a neokoukanému vzhledu.

S vozem jsem po pár set najetých kilometrech spokojený. Motor je vynikající, podvozek jistý a přitom i na 19\" kolech dostatečně pohodlný. Interiér je velmi luxusní. Head-up display je úplně supr záležitost. To by měly do svých aut montovat všechny automobilky. Trochu jsem se bál relativně zastaralejší převodovky, ale je úplně v pohodě. Řadí hladce a podle mě i dostatečně rychle.

Je škoda, že auto není možné vybavit některými moderními elektronickými asistenty jako je adaptivní tempomat nebo hlídání slepého úhlu. Taky by Peugeot mohl časem zvážit zavedení modernějších vícestupňových dvojspojkových automatů nebo dotykových displayů navigace. Někomu by mohlo vadit i to, že auto nekomunikuje v češtině.

Přestože jsem s autem velmi spokojený, tak jsem si musel zvyknout na nedostatek odkládacích prostor a řešit to odlišnou filozofií při užívání auta (věci nechávám v tašce nebo v kufru). Jediné, co mi na autě opravu vadí, je to, že se mi rámeček kolem otvoru pro head-up display odráží do čelního skla přímo do zorného úhlu. Je to takové nepříjemné a rušivé. Podle mě to je způsobené tím, že palubní deska má matný povrch, kdežto rámeček kolem otvoru H-A displaye má povrch lesklý. Stejně tak se do čelního skla odráží i rámeček výdechů klimatizace. Ten ale není v zorném úhlu řidiče, takže to mi nevadí. Máte taky někdo problém s tímto jevem? Pokud ano, jak jste tu věc řešili? Uvítám každou radu nebo doporučení.

[upravil dne 9/9/13 11:35 od FraK]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Ty jo, jak to delas? Moje spotreba je nekde uplne jinde, k 6,15 jsem se ani nepriblizil, jsem rad kdyz je to kolem 7.

Mam taky 120kW automat...

Jakym stylem a jaky trasy jezdis? Ja hodne po Praze (tam to jde nahoru jak cert) a dalnice 150-160 km/h.

Nejsem nespokojeny, jen me udivuje, jak se da takove spotreby s navic syrovym motorem dosahnout :)

[Edited on 2/10/13 23:15 by maraaa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...