Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508 - skúsenosti.


stefano

Recommended Posts

hele ten odkaz na to youtube tak tenhle potah volantu si teďko zrovna kámoš objednával na Octávku, vypadá to hezky, ale on nemá tak široké konce u ovládání, respektive on nemá vůbec multifunkční volant a vypadá to pěkně, tady nevim nevim... a nebo doporučim jako já, před koncem záruky necha vyměnit za nový v záruce :):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, tak po roce a něco čekání, se již budu moci plně vyjadřovat ke zkušenostem se 508. Včera jsem se stal jeho hrdým majitelem.. zatím najeto jen 120km, tak to je spíše takové okoukávání vzájemné. jediné co mě zaskočilo, bylo při změně barvy na VIP NAV+ se cely system na displeji vypne.. pak to musím zapnout... divné, ale nejak mě to nepálí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele mě to sklo sralo celou zimu ale mě to dělalo jen když bylo hodně mínus a v autě nebylo teplo... nejčastěji se zvuky ozývali, když sem bouchnul zadníma dveřma, přišlo mi spíše, jak když je to sklo blbě přilepený :D

Venýno: njn pěkně napasovanej, tak to stačilo přijet domů, dát pod nárazník plech, kopnout z boku do nárazníku a se zajícem rovnou do trouby :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No odnesla to \"jen\" mřížka, parkovací senzor a ještě praskla ta chromová lišta.

Jinak se povozil asi 80km, v práci sklidil značný úspěch a cestou domu si to auto nevim proč každej prohlížel. :D

Bohužel jen kopnout do nárazníku nestačilo páč ušák byl nečekaně větší než otvor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...