Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508 - skúsenosti.


stefano

Recommended Posts

Ak by boli spolu s bezdotykovým otváraním dverí dodávané aj tlakové trisky senzorov na kľučkách, tak by som Tvoj argument o čelnom skle bral. Ale keďže to tak nie je, tak stále považujem tento systém za nie veľmi podarený.

[Edited on 20/12/12 14:04 by 508GT]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tomto probléme písal pred rokom kolega Brano911:

Mam 508 allure 120kw manual. Skusenosti po mesiaci a cca 5500km.

- Bezklucovy vstup prvý tyzden vsetko ok a potom reagoval len niekedy a nasledne vobec. Auto islo na preprogramovanie riadiacej jednotky a teraz viac menej ok. Co tomu bolo technik netusi ziadnu chybu system nehlasil. Moje podozrenie bolo ze v tomto pocasi spina ovplyvnila cinnost cidiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

tak jsem se dnes stal šťastným majitelem kombíkové 508čky - viz podpis.

Zatím jen absolvovaná cesta ČB-Praha, takže dost krátká doba na to, abych psal klady či zápory - zvykáme si na sebe :)

Jo a jak jsem tak pročítal fórum, tak jsem tady s benzínem bílá vrána..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a hlásim ďalšiu poruchu. Po dvoch dňoch polofungovania mi dnes úplne prestalo fungovať bezdotykové odomykanie auta. Dve poruchy za necelé 3 mesiace je skvelý priemer! :bacha:grr

Jak je mokro,tak mi to prakticky nefunguje taky a z čeho jsem úplne zelenej je to,když při běžícím motoru zastavím u garáže,chci otevřít synovi vzadu dveře,tak to proste nejde zvenčí otevřít vůbec,musím zpět do auta,zavřít dveře,zmacknout vnitrni tlačítko pro otevření centrálu a pak znova vystoupit a pak ty dveře otevru:bacha..debilneji to vymyslet už nejde..proč když ten klíč mám v kapse to nereaguje na to co chci a které dveře zrovna potrebuji otevřít???at tyto systémy raději vůbec nenabizeji,když to proste neumí udělat!!!:bojim

Jestli to nemáš špatně nastavený.Já to mám tak,že po jízdě když otevřu zevnitř jakekoliv dveře,tak se ostatní taky odemknou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono já jsem primárně ani po Peogeotech nekoukal a navíc jsem auto chtěl kupovat až na jaře příští rok. Jen jsem si stanovil určitá finanční a výbavová kritéria a koukal po nabídkách. A tohle auto mě prostě zaujalo natolik, že jsem nečekal a vzal ho (auti je necelý rok staré a má najeto 4500 km).

A proč benzín? Důvodů je několik. Roční nájezd cca 15k km, zakořeněné předsudky vůči naftě a fakt, že naftu bych s takovouto výbavou a stářím koupil min o 100k dráž..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a hlásim ďalšiu poruchu. Po dvoch dňoch polofungovania mi dnes úplne prestalo fungovať bezdotykové odomykanie auta. Dve poruchy za necelé 3 mesiace je skvelý priemer! :bacha:grr

Jak je mokro,tak mi to prakticky nefunguje taky a z čeho jsem úplne zelenej je to,když při běžícím motoru zastavím u garáže,chci otevřít synovi vzadu dveře,tak to proste nejde zvenčí otevřít vůbec,musím zpět do auta,zavřít dveře,zmacknout vnitrni tlačítko pro otevření centrálu a pak znova vystoupit a pak ty dveře otevru:bacha..debilneji to vymyslet už nejde..proč když ten klíč mám v kapse to nereaguje na to co chci a které dveře zrovna potrebuji otevřít???at tyto systémy raději vůbec nenabizeji,když to proste neumí udělat!!!:bojim

Jestli to nemáš špatně nastavený.Já to mám tak,že po jízdě když otevřu zevnitř jakekoliv dveře,tak se ostatní taky odemknou.

..no po jízdě je to něco jiného,ale abych kvůli tomu musel pokaždé vypínat motor,abych mohl zvenčí otevřít zamčené dveře se mi opravdu nechce..když mám klíč v kapse,tak se to ma snad řídit tím,co potřebuju jako uživatel, ne ze frantik vymysli co už je dávno vymyšlené a takhle to zprzni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

508GT: Ahoj. Tohle mně dělalo u bývalýho auta u jednoho kola. Kolo vyvážený do nuly, při rychlejší jízdě chvění, po převážení klidně 20g na každé straně. Převážili to takhle třikrát a furt stejný. Pak sundali gumu a zjistili, že v ní mám nějakej bordel (cosi sypkýho) a ten samozřejmě vždycky \"rozvážil\" ono kolo. Tak vyfoukali gumu, umyli disk a byl pokoj.

Dik za tip, zajtra to skusim v servise.

Len pre dokončenie problému. Pomohlo až zobutie a následne opätovné obutie pneu. V pneu žiaden bordel nebol ale problém už s trasením nemám. Konečne, na piaty pokus :roker.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Mám takový menší problém se světly.Občas mi to hodí hlášku \"directional headlamps fault\" + \"service\", začne blikat kontrolka tlumených světel a světla se přestanou natáčet do zatáčky. Jinak po vypnutí a zapnutí i když ta hláška svítí a tak se normálně výškově srovnají, ale do zatáčky se stále nenatáčejí.

Přijde mi, že se to stává hlavně když prší, což je ted docela často.

Řešil jste to už někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

píšeš,že zastavíš u garáže,tak si teda musel popojet,stačí kousek a auto se uzamkne,pak i při běžícím motoru při otevření jakýkoliv dveří se všechny odemknou,tak to mám já

Ne ne,nikam nepopojizdim,proste když zastavím kdekoli,vystoupim a chci zvenčí při běžícím motoru otevřít kterékoli dveře,tak to proste nejde..ani dalkou, musím jít dovnitř,zavřít dveře,zmacknout tlačítko centrálu na palubce,všechny dveře se otevřou a muzu jít vysadit syna z auta..kdybych nemel bezklic,ani neceknu,ale tohle je proste trapný..:bojim:bojim:bojim:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Simpi, nemáš to náhodou v Menu, nastavené tak, aby sa odomkli len vodičové dvere?

...ano,to mám, když převážně jezdím sám,tak jsem si nastavil jen otevření ridicovych dveří,nicméně co to ma společného s tim, ze z nějakého dalšího důvodu potrebuji otevřít další dveře,tak systém další požadavek nepřijme..klíč mám v kapse,tak by to dle potreby uzivatele mělo reagovat.U mého minulého auta to proste bylo tak,ze ke kterym dveřím jsem se s klíčem postavil,ty se mi proste otevřeli,dokonce šlo i cele zavřít při běžícím motoru, ale jak je vidět,každy výrobce si bezklic predstavuje proste jinak, to je život a asi se s tim musím smířit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...