Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dame si karaoke?


dame si karaoke?  

  1. 1. dame si karaoke?

    • ano, chceme a zucastnime se
      10
    • ne, nechceme
      11

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Guest minimaxa

Nejde ani tak o to, někoho před někým ztrapnit pomocí karaoke, mě jde spíš o to, zda mám sebou tahat celý vybavení, zvukovou aparaturu, počítač. Předpokládám ale, že se dá využít už jen třeba na moderování večera, nebo některých soutěží v kempu či vytvoření jen příjemné hudební atmosféry večer při posezení u pivka. Z tohoto důvodu jsme ji do našeho (Mulťa) klubu koupili, a na 100% ji využíváme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... zkusit se ma všechno :D

Z mostu jsi skákal?

Fetovals?

Střílel jsi po někom?

Zkusit se přece má všechno ......

Tak tohle bych od Tebe necekal, obratit to ad absurdum a pouzit proti me ;) To je hloupy pristup a sam to vis. NE, neskakal, nefetoval, nestrilel (pokud se nepocita vodni pistolka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych vzal barel hélia, na silvestra jsme si s tím užili kupu srandy a nejlepší bylo zpívat slovenskou hymnu. Na nic jinýho jsme si totiž nevzpomněli :D:D:D

Kámošky dcerka dostala k vánocům takovou tu obrovskou lítací vzducholoď na dálkový ovládání a k tomu byl soudek s héliem, které se o silvestrovské noci záhadně vypařilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde jako normální lide se bavíme v legální a normální rovině , na karaoke mi nic zvlaštního-nenormálního fakt nepřijde.

v hudepce jsem vždy skončil s dvoujkou ale nikdy jsem nezpíval. učitelka mě pohladila po uchu a řekla že podle boltce mám hdební sluch a tím to bylo pro ni jasné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno vysledky jsou zatim pade na pade ale hlavne ucast v ankete nic moc,vazeni. A pritom bych si dovolil tipnout,ze nekteri z tech,co hlasovali pro \"ne\" si tam daji par pivek a jeste se radi pridaji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heeeej, jak ne travesti?

VZDYT VAM to tak sluselo :)

Porad se tu mele o novych vecech, aktivitach a pak vsichni napisou neucast, neb pasivni.

Je to tak, neumime se bavit, bojime se smíchu jiných? Neumíme se zabavit.

Miniku, vem to, jestli uznas za vhodny, nechci abys to vsechno tahal kvuli peti zpevakum :(

i kdyz mozna pro woodyho, ten to zvladne odzpivat cely vecer sam :D

Karaoke je kolektivni zabava, kupodivu, kdyz jsem videl sve velke sefy z drivejsi prace zpivat na karaoke, pred celou firmou (cca 500 lidi), tak jsem z toho mel docela dobrej pocit. Dodali lidem odvahu a pak byl super vecer. Jednou se smali ti, jednou ti :D. A o tom to je.

Zamerne jsem nedal anketu typu: ano, ale nezucastnim se......................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rekl bych ze u pulky hlasujicich pro \"ne\" je to spis obava z nevyzkouseneho :) mel jsem ji tez .... ale pak jsem to zkusil .. no,nikoho tu predsvedcovat nebudeme uz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Je to tak, neumime se bavit, bojime se smíchu jiných? Neumíme se zabavit.

.....................

Sorry - nemyslím si, že se neumím bavit nebo že se neumím zabavit, jen mi tato zábava přijde poněkud mimo můj rank zájmů. Napsal jsem, co jsem napsal a nemám důvod na tom cokoli měnit, byť bych nařčen ještě z horších věcí, než že se neumím zabavit. Vyjádřit své pocity je snad ještě stále dovoleno - mohu Ti připomenout, že zrovna Ty jsi na jednom nejmenovaném sraze také zrovna nekřepčil radostí, když se někteří jiní dobře bavili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medved: pokud myslime to same, tak jsem jen zadal o to, aby to bylo mene hlucne, mel jsem tam psa, ktery se neboji petard a strelby, je na to konec koncu vycvicen, ale z tohoto kulturniho soku se klepal jak ratlik. Ani nechci vedet, kdyby tam byly treba vase (nase) deti...................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam drobnou nevyhodu, hraju baseball :), tudiz se trefuju cimkoli do cehokoli do rozmezi 50x50 cm na vzdalenost 20m, a Medved bude v nevyhode.

Zaroven to nechci hrotit, ale mrzi me, ze se odmita neco nevyzkouseneho......

Ja koncert neodmital, jen jsem pozadal at to trochu ztlumi, kdyz nas tam venku bylo \"JEN\" deset :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.

........., ale mrzi me, ze se odmita neco nevyzkouseneho......

Neodmítá SE, jen Medvěd řekl, že mu karaoke nic neříká a že - v případě, že ho tato zábava nebude bavit - půjde v klidu a míru spát (nebo zaleze někam z doslechu dB) a nechá bavící se svému osudu. Prosím tedy o pochopení a ukončení diskuze, která stejně nemá šanci cokoli změnit. Zatím je hlasování sice velice těsně, ale přeci jen PRO a tak se jódluchtuví přátelé mohou na svou zábavu těšit

[upravil dne 19/1/2012 23:15 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

A mam vást dost!

Kdo nechce, at táhne spát, kdo chce, muže se zúčastnit. Nikdo nikoho k ničemu nenutí. Čumět na sebe u píva, vožrat se do němoty a doufat, že mě někdo odnese do postele, se dá o každým srazu, tohle je jednorázová akce, vzhledem k tomu, že mám možnost přivézt aparaturu.

Další věcí je, aby organizátoři zajistili prostory a povolení k produkci, aby nás s tím náhodou pan vrchní nevyrazil.

[upravil dne 20/1/12 12:58 od minimaxa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...