Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

posuvné dvere


Dudko

Recommended Posts

Ešte otázočku, je velký problém urobiť s neelektrických dverí elektrické?

Problém je ten, že mám elektrické, ktoré musím meniť /menšia nehoda/ a môžem kúpiť bez el. posuvu /pasuje mi farba!!/

Na mojom aute je posuv OK, schytali to iba plechy /našťastie/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatial to bola len telefonická dohoda, ale ak tam bude dám vedieť Si na prvom mieste v zozname:D Ak tam bude niečo navyše hneď to sem zavesím /tapacír, okno, roletka, háčiky na roletku, vonkajšia kľučka teda ak mi ich takto predá/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poľadovica, rýchlosť 30Km, vjazd šmykom do kryžovatky a z hlavnej sa priženie felda /ktorá nešla 30-tkou/ a plecharina je nasvete Ešte šťastie, že tie naše bubliny sú také menšie tanky:D Ja relatívne v poho, felda dosť pošramotená/nárazník, blatník, kapota, svetlá, hmlovky,2xairbag, zaseknutý pás/

Takže dávajte si bacha;)

post-23669-14109621815161_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte otázočku, je velký problém urobiť s neelektrických dverí elektrické?

Problém je ten, že mám elektrické, ktoré musím meniť /menšia nehoda/ a môžem kúpiť bez el. posuvu /pasuje mi farba!!/

Na mojom aute je posuv OK, schytali to iba plechy /našťastie/

kuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AAAAAle veď žijeme, nie?? Sú to len plechy

Haryk dík sledoval som tú debatu, a preto si skromne myslím, že by som to zvládol sám, keďže elektriku mám, len som nemohol zhodiť tapec aby som sa pozrel dovnútra, ale všetko ok po mechanickej stránke/otvárajú,zatvárajú/ aj keď pozerať na ne, to sa jednému tlačí slza do oka;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že jsme dříve měli Felicii a kvůli bezpečnosti jsme koupili cé osmu tak mě těší, že jsme vybrali dobře, ale mrzí mě, že jsi to zkoušel na vlastní kůži (na vlastní osmsetsedmu). No jak říkáš, hlavně, že to odnesly jen plechy. Ať se Ti to podaří brzo a levně opravit. A příště takový věci nezkoušej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...