Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvody z 206rc na 206cc


Bloodeye

Recommended Posts

rejty: já mám laděný svody vyměněný, dělal jsem to od spodu, žádnej problém, nic dolu jít nemuselo, jen jsem urval pár šteflů na hlavě, což jsem si přidělal práci na půl dne, než jsem je vyndal :D

ps: dal jsem dolu celý výfuk, jelikož jsem navíc dával místo střeďáku trubku, takže to šlo lépe, než kdyby se výfuk nechával zavěšenej..

btw kdyby měl někdo na prodej sací potrubí, klapku z rc tak dejte vědět :)

[upravil dne 25/1/12 12:16 od The_DoctoR]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samotne zvody pomožu určite aj bez remapu aj vačiek... čo sa týka, spojenia tak by to malo byť rovnaké tak to len vice menje vymeníš kus za kus...prinajhoršiom si vyrobíš alebo nehať vyrobiť medzi kus....

vačky nemusiš meniť absolutne vobec ked vymeníš vyfuk.....no ten remap by pomohol to doladiť ešte určite prípadne aj zmena sania za priame bude taky plus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
jeziz to musí prijit Rejty aby vám to osvetlil.....motory GTI,RC a 2,2 16V jsou stejný typ EW!!!

lisi se odlisnostma,ale svody pasujů:) kluci v anglii to delají notrmálne....ale problem bude s jkejich demontazi a instalaci:D sundat nápravnici s celou nápravou...pak vyhodit motor ze silenbloku..prace an cel vikënd:D:D:D

Rejtaku, odkial mas, ze kluci z Anglie to delaji normalne? Chcel som si vymenit zvody z 206RC a nezmestia sa tam, pretoze zavadzaju prevodovke :(

Takze zvody z 206RC na 206gti nepasuju,bacha na to!

[upravil dne 18.2.2012 16:50 od Bloodeye]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...