Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

BoxUPB03 ZVÝŠENÍ VÝKONU - máte zkušennosti u 306?


Dohny

Recommended Posts

Nemáte páni a dámy zkušennosti s touto krabičkou? Osobně nevěřím takovým laciným napodobeninám, ale toto vypadá docela slušně. Nevím jak je na tom P306 s rezervami apod., tak bych poprosil o vyjádření.

Díky

BoxUPB03

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No doufal jsem, že jsi oba svoje příspěvky nemyslel vážně.

No tak postupně:

1) mluvíš o tom, že krabička vypadá dobře zpracovaná - to myslíš vážně? UNI krabička za 45,- polepená samolepkou?

2) To že táta přečůral čidlo teploty a cpe do motoru bohatší směs je teda pro mě trochu rozpačitý. Teda hlavně to, že o tom někdo ví a vědomně to dělá, to už si tammohl rovnou namontovat čidlo teploty s jinou honotou nebo ten odpor koupit za 0,80 v GME

3) Hodnota té krabičky je tak 50,- a dělá přesně to co píšu v bodě 2. A nechci se tebe ani táty dotknout, ale fakt nechápu, že by si někdo mohl tohle do auta nebo motorky dát. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím přesně postup jak to tata udělal, ale zvedl křivku teploty o 20°C. Trošku víc mu to papká, ale zase ve vyšších otáčkách se mu to nedusí. Jde o to, že při 0°C mu tam teče benínu jak při -20. Při 20 jak při 10 a při 30 jak při 20. Na motorce nikdy nepojedeš v 0, nebo -20, takže to je pro tebe nepodstatný.Těžko se to vysvětluje, ale funguje to. K tomu KN sání, vyhozený katalyzátor a jede to jak raketa. Má servis BMW a Ysvod místo katalyzátoru prodává.Neříkal jsem, že je ta krabička pěkně zpracovaná :D sám bych udělal lepší design, ale vypadalo to zajímavě technicky. Stačilo říct, je to blbost a hotovo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože, tak ho nechte, ať si to koupí. Někomu můžete 100x napsat že je to chujovina a stejně si bude stát za svým.

Tátovi to funguje na motorce tak proč by to nefungovalo na Peugeotu, kup si to, namontuj a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přeju mnoho štěstí k neporuchovosti motoru...myslim že s tímto malým perpetum mobile ho budeš potřebovat :-D :-D to je jak kdybys jezdil celý léto se zataženým sytičem...trochu blbost ne???sice to asi fungovat bude to i koblih asi ví a uznává ale za jakou cenu....radši budu jezdit pomaleji ale bez poruchy a ne vědomě motor ničit...radši si přišetři a dej kvalitní chip... ale u 1,6 je to vlastně tak jako tak zbytečný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekupovat... stačí dát odpor na váhu vzduchu a je to uplně to samé... byl jsem taky taky blbej před 4roky a na 1.6 jsem to taky koupil :D a po chvíly to začne házet otáčky a odkurví to krokáč a váhu vzduchu... je to blbost... motor si myslí, že je furt studenej a proto se ti zdá, že to jede ale nejede.. uděláš tím víc škody než si myslíš... a že si táta ničí motorku neznamená, že tím musíš oddělat i peugeota... za mě doporučuju určitě nedělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dyť ti tu poradili. (když odečteš pár pejorativnějších poznámek).

Celkově se to dát shrnout - Z*****Š SI MOTOR.

někdo z pánů mechaniků tady dával fotku tušim z 406 s timhle a motorem na GO..

jinak je toho tu taky mraky

Tady máš důsledky

http://www.peugeot-club.com/index.php?/topic/65744-xmb/

http://www.carmotor.cz/magazin/pages/0,128.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku to by ale bylo jen v případě, že ta rada bude zapadat. Když dáš radu, která se nelíbí tak se vděku nedočkáš :D:D:D

Přitom každý kdo jezdil třeba se škodovkou tak ví, že obohacení směsi pomáhá jej u studeného motoru, po zahřátí motor jedu hůř a nebo dokonce nepravidelně... prostě pokud jsem zapomněl sytič tak mi to na křižovatce chcípalo a na to nemusí nikdo znát pojmy jako stechiometrická směs, ale stačí selskej rozum a příslušný obnost raději použít k registraci v P.C. nebo jako dar potřebným.

[upravil dne 9/1/12 16:14 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...