Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 607 2,7 HDI na co si dat pozor ?


Durii

Recommended Posts

Těžko říct. Na všechno co na každém jiném autě, na fóru je toho spousta. Prostě to prohlídnout a hlavně projet. Stejně budeš nadšený jak to jede, takže to budeš chtít. Přinejmenším vyzkoušet vše na elektriku. Poslechnout motor a sledovat jak to řadí, to je asi hlavní.

Kolik to má uvedených km? Co je to za ročník?. 2005 měly problémy s hlavama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to 2005 a je trochu tuknute na pravy predok takze neviem ci sa budem moct previezt na tom .... mas aj nejaky kod motora na ktorych sa to kazilo ?? no mam v plane prebehnut vsetky okna a chcel by som aj vyhrievanie sedaciek poskusat ci ide... tento motor som este ani nepocul takze nemam si to moc s cim porovnat :/ ale hadam to dobre dopadne :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně: měl jsem informace, že motory 2.7HDI měly občasné problémy s hlavami, ale nevím přesně jaké, proto jsem hledal 2006, kde problémy nebyly.

Pak jsem tu někde zahlídl, že tu Straki dával sérii s možnými problémy??? Straki007, než jsem se vykecal, tak jsi to tu stihnul dát. Tak se mi to nezdálo.

Stahovačky: to je to poslední z čeho bych měl strach. Mi manželka stahuje okno i ve velkých mrazech a to mě vždy omeje. Ale bez problémů a to ty okna stahuju opravdu často.

A pak ještě problémy s poloosami - vibrace.

Osobně. Za 1 1/2 roku u mě bez problému :). Průměrná spotřeba 8.3l, to je dáno 80% ježděním po městě. Chvilku jsem si zvykal na zvuk motoru a chování převodovky, která se podle všeho přizpůsobuje chování řidiče.

[upravil dne 8/1/12 20:16 od Agrafik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mam 2 kamaratov co robia v dielni specialne na automaty a chvalili si 607 2,7 ze velmi pohodlna oprava prevodovky :D no bolo by super keby to neboli vsetky kusy .. ale ako budem vediet ze zrovna tento je v poho ?? :myslim

Straki : dakujéém :super

[Edited on 8/1/12 19:31 by Durii]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave ze ja to moc neresim jake OPR tam je resp.bude nebo bylo.

Tyhle motory jsou v celku dobre.Ale opravdu to plati po tomhle OPR.I citron radeji pockal a zacal je montovat az pozdeji do C6.

Durii: Na tuhle prevodovku musi mit mechanik trocha v hlave a muzu rict ze ikdyz jsem ji mel rozdelanou tak mi v hlave den hucelo:D

Jo a malo veci v ni jde opravit resp.vymenit.Napr.hydroblok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...