Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní klouzání - kdo tam berete děti?


Recommended Posts

Ahoj,

z těch, kdo se chystáte na zimní klouzání, kdo tam berete, svoje \"parchanťata\"?

Klaudii se určitě pokusíme letos udat, ale jde nám o to, jestli máme brát Kryšťu, abchom si to tam užili (sakra, ten mi dá, až se naučí číst a bude silnější), nebo tam vzít jeho, aby si to tam užil i on s ostatníma děckama...

A pak jentak btw. otázka na pořadatele ... jaká bude cena za děcka? Aby nás to nezrujnovalo na zbytek roku ... :aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

džáňo, díky za vyjádření (nakonec Kryšťovi jídlo neberem, protože je fakt, že sní prdlačku - celej táta) - kdyby náhodou měl být problém, tak zaplatíme ... :)

Džáňova čeština je na mizerný (0) úrovni, to ví každý, kdo sem nějaký ten pátek chodí, ale prostě už mi připadá docela nefér se mu na to pořád vyjadřovat, tak bych to už neřešil ... :aut

A ad děti.: my teda bereme Kykynu na 100% - nebude-li teda marod a Klaudii zkusíme na víkend udat ... :aut

Takže při nejmenším tam bude trio Markétka, Pavlík, Kryšťa :super

[upravil dne 8/1/2012 17:54 od Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeje, beru prasky na nervy navic :D

MilanF1 - porad zkousim tu vec, jak jsi mi jednou psal, sundat pred vesnici nohu z plynu a dobrzdit na 50 sam motorem, musel bych tu nohu z plynu sundat asi kilometr pred vesnici a lidi za mnou by byly asi nasrany, a taky se nad tvym stylem jizdy nevyjadruji, tak prosim nech Dzanu s cestinou na pokoji, dekuji

[upravil dne 8/1/2012 19:32 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak rozhodnuto, děti beru, je-li tedy ta otázka ještě aktuální.

Edit 22.1.2012:

Tak beru s sebou jen jedno dítě, konkrétně Verunku (7 let), protože nakonec s námi nemůže jet maminka já bych tam dva dny asi obě děti nezvládnul (máme doma ještě Martínka, kterému jsou 3 roky)

[upravil dne 22/1/12 23:53 od Bigbadjohn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musime taky resit platby a mista, at v tom neni hokej, radku, zitra zavolam a zacnu tomu davat nejakou tabulku, at to ma nejakou kulturu, at to nedelam jako nejaky amateri :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...