Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tempomat 407


ŽALUD

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 8 měsíců později...

Nazdar ľudia, tak už tempomatujem aj ja :-) S aktiváciou mi pomohol člen Marcel00, chalan sa vyzná, mohol by robiť prijímacieho technika v Peugeote :-)

Je veľmi ochotný, takže odporúčam :-) ... a nezabudnite, že na kávu musí byť vždy :-)

Marcel00, ďakujem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tisíciré díky mikysedliste za aktivaci tempomatu. I když to trochu zlobilo, teď to šlade jako hodinky a po cestě domů jsem se toho nemohl nabažit. A hlavně to je super pojistka na ty strejdy s těma oktávkama, jak jim modře blikaj  :D

 

Upraveno uživatelem minimaxa
citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Už druhý den pročítám diskuse o dodělání tempomatu. Jestli to dobře chápu, tak u benzínu 2.0 100kw je lankový plynový pedál, tudíž tempomat nejde dodělat. Nebo jsem to špatně pochopil a tempomat dodělat půjde, jen nebude fungovat limiter? Vím kde koupit, vím jak na dia aktivovat, ale pořád se nemůžu dobrat té základní informace, zda to na moje auto půjde. Kdo ví, tomu předem děkuji za odpověď. 

Upraveno uživatelem pdmb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Tak jsem kontaktoval straki007, druhý den jsem byl u něj. Proběhlo několik pokusů o aktivaci, mořil se s tím asi hodinu, bohužel se nepodařila aktivace v řídící jednotce. V konfiguraci je tempomat povolen, auto ho normálně vidí, ale jaksi netempomatuje.

Nějaké nápady co dál? Novější soft nebo tak něco.

Jinak díky straki007 za ochotu, skvělý přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...