Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pískání ze zadu auta


PetaaS

Recommended Posts

Čau chlapi, před vánocema sem se vracel z Itálie a cestou jsem si všiml pískání ze zadu autí (P407SW 1,6hdi). Upozornil mně na to i kámoš co jel z hor druhým autem. Zvuk byl podobný tomu, jako když pískají brzdy při brždění, ale objevoval se jen při některých rychlostech, což si už nepamtuju (asi cca 100km/h) a když sem vždy lehce cukl volantem doprava, tak to vždy na chvilku ustalo. Přestalo to taky hvízdat při sešlápnutí brzdového pedálu.

Nevíte prosím někdo co by to mohlo být?? Napadlo mně, že by to mohly být nějak uvolněné (nebo už i sjeté) zadní destičky??

Předem díky za tip či radu, co by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, to že si 407-mi rády písknou při brždění samozřejmě vím. To ale není můj problém. Jestli jsi četl můj příspěvek pořádně, tak tam píšu, že to jde zezadu auta a když sešlápnu brzdu nebo lehce uhnu volantem doprava tak to přestane tzn. NE PŘI BRŽDĚNÍ. Jinak díky za radu s hledáním, ale to hledání tady na fóru funguje tak trochu \"na heslo\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...