Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

počitadlo km


Peter75

Recommended Posts

Ahojte, mam jeden dotaz ohladom pocitadla km, skusal som prehladavt forum ale nenasiel som nic take...takze na celom pocitadle mi nesvietia urcite segmenty z displeja...nemam teraz foto mojej pristrojovky ale \"upravil \" :-) som inu fotku aby to tak isto vyzeralo..., zaujima ma ci to je opravitelne, KM urcite neboli stačane, vozidlo poznam aj servisnu historiu...

post-39759-14109621417526_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravit by se to určitě dalo... ovšem záleží jestli je tam nějakej studenak, nebo spálené segmenty displaye, popripade pripalenej radic displaye (horsi,ale vetsinou opravitelný) ;)

ono to tak vizera na ten studeny spoj lebo su to vsetky rovnake segmenty na vsetkych cisliciach, ja len ci to uz niekto neriesil,aby to nebol naozaj ten radic displeja... nechce sa mi rozoberat komplet pristrojovku len tak na slepo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Zdravim,aj ked je tato tema stara uz niekolko rokov,mam rovnaky problem....necitatelne kilometre....da sa to opravit? Riesili ste tento problem niekto? Alebo kupit novu pristrojovku aj s budikmi....aj tu som zohnal z vrakoviska len neviem ci mi bude pasovat....ja mam motor 1,4 16V 65kw 2006 a tie co som zohnal su bud iny rocnik,ale rovnaky motor alebo rovnaky rocnik ale iny motor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...