Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LEDky


petan307SW

Recommended Posts

Čau prohledal jsem forum,ale odpověď na můj problém jsem nenašel.Zajímalo by mě jestli máte někdo ve všech blinkrech LEDky a jestli jste museli dávat do okruhu odpor,protože jsem se dočetl,že vlivem nízké spotřeby ledek se může změnit rychlost blikání a na to pomáhá odpor.Ale pochopil jsem,že tenhle problém není u každého auta,tak nevím jestli to platí i pro Peugeoty.A vůbec jestli jste narazily na nějaký problém s tímhle druhem svícení.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

ja mam tiez v obrysovych - vpredu a vzadu, vidno to naozaj dobre, aj v brzdovych mam led, a naozaj to staci, vidno to aj cez den. nieje totiz led ako led. v brzdach mam asi 2x2W ziarovky, kde kazda pozostava z nejakych asi 60 smd lediek, svietia dookola aj dopredu.

skusal som aj smerovky, ale frekvencia blikania bola tak asi trojnasobna. viditelnost ale perfektna (skusal som tie co mam teraz v brzdovych svetlach)

pre niekoho ale moze byt problemmom farba - ledky su biele, a teda aj to svetlo bude belsie (nie tmavo-cervene, ale len bledocervene)

ked budem mat cas, skusim poriesit tie smerovky... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...