Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na zimních Barum Polaris 5, dilema s nástupcem 🤔


radim.1008

Recommended Posts

Během leotšního roku 2011 bylo na autě uděláno: Po shlédnutí fotek zde na foru koupen a přidělán levý zadní podběh, po zmíněném ťukanci vyměněny lišty pod světly, opravena mlhovka (přivařen jeden držák zpět), výměna stabilizátorů, brzdový váleček na zadním pravém kole, STK, koupena vana do kufru, vyčištěna a doplněna klima, výměna prasklé pravé pružiny, řemenu na klimu a servo, olej, vzduch filtr, palivový filtr, zadní díl výfuku, vyměna silenbloku na pravém ramenu, vyměněno horní uložení a uložení stabilizátoru na pravém kole, koupeny nové zimáky Barum Polaris 3 175/70R13 a geometrie. Je toho dost. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomm176: bydlení parádní a najdutý úplně náhodou a ten klídek tam :cool:

AKCZ: Dík, slouží a doufám, že sloužit bude, jen mě poslední dva tři měsíce štve hrkání od kola, už jsem to měl ve dvou servisech a na nic kloudnýho se nepřišlo, výměna, horního a stabilizátoru uložení, silenbloku, všechny čepy se zdají být ok, tak už mám podezření na tlumiče. Ale to nechám až na jaro. Jinak to VM bylo opravdu jen mihnutí :D U tý Billy to byla dobrá náhoda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jel jsem dnes přes Vysoké Mýto a rozhodl jsem dát tomu svýmu kvalitně napít na Shellu :D Jenže mě vyšla spotřeba 10l/100km. Je pravda, že všechno byly spíš couračky po okolí, stání s nastartovaným motorem, abych v autě nezmrznul a dálková max. 50km. No uvidím, jaká vyjde spotřeba u příštího tankování. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...