Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na letních zrenovovaných Cyclonech 🤩 Hankook Ventus Prime3, vyměněny 5.dveře


radim.1008

Recommended Posts

Ono to až také jasné s tým MKII a MKIII nie je :D aj MKII mali už tieto dvere tak od posledného štvrťroka 98 čo som si všimol :D Mali už čierne platové kryty sltpikov a nie svetlošedé, deaktiváciu airgbagu spolujazdca a hatchbacky tieto novšie dvere (ostrek zhoda, plastové ramienko stierača, okno bez gumy a bez lišty)

1723842323_XS1999.thumb.jpg.94b0c8285cc91ad62e47806f39346994.jpg

306preto.jpg.2902c709174a86f4e82fdcc7da0ebd65.jpg

Tu máš XS/D turbo z konca roka 98 a tiež musí mať ostrek zhora aj keď ma spoiler, neviem ako tie novšie spoilery robili no určite nejak to bolo vymyslené ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Béďa napsal:

hlavně u mk2 stěrače je ostřik součástí, takže nějde kombinovat s mk3 stěračem.. osobně, kdybych měl tyhle dveře, zprovoznil bych je jak jsou a nepřehazoval bych stěrač z mk2 ;)

Tak to mám v plánu. Přehodit celé dveře. Má někdo šajna, jak je řešená elektrika? Je tam konektor nebo se bude muset pájet? :myslim

Já mám ten spojler dodělaný. Takže žádný šroubky skrz okno, ale je přilepený. Myslím, že tenkrát se použilo lepidlo na okna. Tak ani nevím, jestli by šel dolů. :myslim

Dnes auto odevzdáno v servise na provedení STK, která končí v neděli. Jo vím, že je plus 10 měsíců. Ale měl jsem to objednáno na servis. Tak jsem jim to nerušil. 

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby nebyl konektor tak vytáhneš elektriku ze svých dveří a nastrojíš jí do těch nových nemusíš nic stříhat. Zase toho tolik tam není, osvětlení SPZ, motorek stěrače a hadička a Central, pravda ješte vyhřev

Nestudoval jsem jak je to tady odpojené když tak se podívám jestli je to urvany nebo ne.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K dnešnímu dni 23let v provozu. :mrk Pažout prošel STK :super a prodělal servis. :) Vyměněny svíčky, seřízena vůle ventilů, dáno nové těsnění ventilového víka, vyměněny oba drážkové řemeny, jeden lanovod na ruční brzdu, oba zadní brzdové válečky a rozvodový řemen. Na rozvodech bylo najeto necelých 50tis.km a 7,5roku. Interval je 90-120tis.km a 5let. :mad: Proto se vyměnil jen řemen. V blízké době čeká na výměnu ještě olej. ;)

IMG_20210319_155020.jpg

IMG_20210319_165432.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...