Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na letních zrenovovaných Cyclonech 🤩 Hankook Ventus Prime3, vyměněny 5.dveře


radim.1008

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Uděláme si sumář, co se za rok 2020 na autě udělalo:

03/20 - 191560km Výměna ovladače oken z MKIII a plastu pod volantem 

07/20 - 193960km Koupě deky pod kapotu 

07/20 - 194100km Stříkán spodek a dutiny 

10/20 - 195000km Zavařena díra na hraně podběhu, výměna stabilizátorů

K dnešnímu dni najeto 196070km. V březnu mě čeká výměna oleje, potřebný servis a STK. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Štěstí přeje připraveným a proto i když téměř celý den sněží, tak jsem nechal převážit letní kola. :D Jedno se muselo zadělat knotem, protože pořád ucházelo. Takže letní budou 14ky Opale, na kterých jsou tři roky starý gumy s pěkným vzorkem. Pokličky už jsou taky doma, i když možná budou ještě jedny. :DNa Cyclony bych musel koupit nové letní. Ale hlavně by je nejdřív bylo potřeba zrenovovat. :myslim

IMG_20210129_161250.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Protože se blíží termín STK, tak jsem dnes vyměnil zavěšení koncového tlumiče výfuku. Měl jsem je koupené už od léta, kdy jsme stříkali spodek a zjistil jsem, že jsou značně popraskaný po šesti a půl letech a necelých 41tis.km. :D

IMG_20210306_161508.jpg

IMG_20210306_162850.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Stal se zázrak. :mrk To takhle @MilanF1 vítr zlikviduje dveře a při nedělní večerní nudě koukáte, jestli někde nejsou. No a narazíte na modré páté dveře na moji 306ku. :D Kouknete kde jsou a hele, nějaké Klobouky u Brna. :myslim Přemýšlíte kdo je poblíž a napadne vás @KoudaK a @Radek Hurvajz. Zkusíte napsat Hurvajzovi a ten vám odpoví, jo jasně, to mám 5km. Zajedu se tam podívat... :super V tom jsem otevřel mapu s tím, že přece vím, kde Radek bydlí a přece, když je něco u Brna, tak je to u Brna. :D No podle mě to není, jen se to tak jmenuje. :D Během chvíle mi psal, že je domluvený s prodávajícím na úterý a světe div se, že je to jeho domovský servis 5km od baráku. :o:DNo a dveře? Ty ležely nějaký ten rok, snad 10let ve skladě, který servis vyklízí. :super A je tam podle inzerce toho víc zajímavého. 

Dneska je Radek vyzvedl a tak na mě v Brumovicích čekají zdravé dveře v barvě za 500,- :mrk místo těch, co jsme v létě provizorně lakovali sprejem. 160097668_737424570236848_1265409452860450934_n.jpg

Jo jsou to dveře z MKIII, podle lepeného skla, jsou špinavé, ale všechno lepší než ty moje rezatý :roll

Teď zbývá věřit, že Pažout projde v pátek STK, povede se servis a až nás omezení pustí, zajedeme si pro ně na jižní Moravu 5008kou. Snad se vejdou dovnitř do auta. :myslim

Edit: odkaz na prodejce https://www.sbazar.cz/ralno Má tam i další celkem zajímavou plechařinu. I na 309, 205...

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...