Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na letních zrenovovaných Cyclonech 🤩 Hankook Ventus Prime3, vyměněny 5.dveře


radim.1008

Recommended Posts

  • O 5 týdnů později...
  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Příprava na zimu, jelikož zimní gumy na 306ku jsou po smrti a jsou to 13", vytáhl jsem dnes u tchána že sklepa 14ky, co se mu tam válely po ZXku. Disky jsou stejný. Umyl jsem je, objednám na ně Polarisky 5, nechám přehodit gumy, ty 15let starý Matadory darujeme JZD na silážní jámu :D Potom vytáhnu z půdy poklice na 14ky, co jsem si před lety koupil. ;)

Po umytí na mě vykouklo zvenku docela pěkný disky. Z vnitřní strany je to horší. Tak teď, co s tím? Nechat opískovat a nastříkat nebo nechat svému osudu? 

Původní 13ky s Polariskama 3 nabídnu, pokud bude mít o ně někdo zájem. :myslim

 

IMG_20191001_170044.jpg

IMG_20191001_170121.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech to osudu. Cvaknes poklice a není nic vidět. 🙂

Polaris 5, proč ne. Já zrovna dneska pro rodinu objednaval zimní gumy. A když jsem viděl Barum za 1100 Kč a Michelin za 1500 Kč, volba byla jasná. Ale tobě bohatě postačí i Barumy, sám mám Polaris 3. A to najezdim o dost víc než ty. 🙂

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až to zuješ, tak to vezmi kartáčem, a pak Alkytonem, co je přímo na rez a 306 v klidu přežijou :myslim  Jinak Polaris 5 mám v plánu pořídit příští rok na 508. Sava Eskimo se totiž v rozměru 235/45R18 nedělá :aut 
Věřím, že je tam u vás důkladně otestuješ, i když nejezdíš tolik km, jako Milan ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No tak jistě to právě není. Už jsem viděl několikrát, že to tam někdo nechal a s klidem s tím jezdil :aut 

Jinak pneu vypadají slušně, tak snad budou dobrý. Dnes jsem to zrovna řešil s kolegou a ten má BP3 na O2 a na mokru prý dost kloužou :nevim Tak snad to u BP5 bude lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechat tam ty samolepky, to je jako nesundat visačku z koupeného oblečení. :D A to přece normální člověk sundá, ne? :D

To jsem nepociťoval, že by trojky klouzali. Ale oproti Savám Eskimo S3, vydrželi dýl. Tak jsem zvědav jaký budou tady u nás v těch s.ačkách. Protože místo odhrnutí do většinou nasolí a nechají auta rozjezdit. :roll

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...