Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na zimních Barum Polaris 5, dilema s nástupcem 🤔


radim.1008

Recommended Posts

Já ti dám starý vrak. :bacha :P 

@MilanF1 Nový zimáky jsem chtěl řešit před zimou, ale okolnosti mě teď nenutí. Na to stání mě stačí i starý 13ky. Pro nový mám buď svoje "starý" 14ky Dezent F nebo 14ky plecháče na který mám i origo poklice. :D 

Pažout se asi připravuje na zimní spánek. :D 

 

 

IMG_20181102_095052.jpg

IMG_20181102_095253.jpg

IMG_20181102_125920.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

Dnes, že Zůza pojede na nákup, říkám fajn, aspoň se auto projede. Rozjela se a zvuk drhnutí, ujela asi 4m. Pomalu jsem couvnul dolů na rovinu a závada? Zkuste si tipnout. Praskly obě přední pružiny ve stejném místě a lehly na gumy. :bacha:roll Levou stranu jsem vyměnil za dojezdovku a na pravou stranu teď obvolávám známý, který by ji mohli mít taky. Pružiny jsem měnil i s uložením před pěti lety a necelými 40tis.km. :roll

 

IMG_20190116_135850.jpg

IMG_20190116_142106.jpg

IMG_20190116_141739.jpg

IMG_20190116_142534.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jel jsem s tím naposledy asi před týdnem. Dnes s tím jela Zůza a myslela si při rozjezdu, že tlačí sníh, až po těch pár metrech ji došlo, že ho není před autem tolik. Takže si myslím, že to prdlo buď při couvání, před tím týdnem, ale toho si nejsem vědom nebo až při rozjezdu. Jsou to Kayaby. 

@Milan+Gumy to vzalo jen zevnitř na hraně, ty jsou stejně kaput. Jezdit do práce, tak už jsou jiný. 

Za chvíli si jedu pro druhou dojezdovku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pružiny vyměněny. Dalo nám to s kamarádem asi 3h. No, ale samozřejmě, že se nám podařilo vytáhnout poloosu, :roll:Dtakže zítra dolít olej do převodovky a ještě vyměníme motorový olej a filtr. Do převodovky přijde 75W80, že ano? 

 

 

IMG_20190118_193913.jpg

IMG_20190118_163808.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dodělání s výměnou oleje a filtrů. ;) Ještě by to chtělo nové stěrače. A hlavně novou lékárničku. Propadla v 08/2018 :mad: Na konci března nás čeká STK, snad nás nerozdělí. :D

 

IMG_20190119_113004.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to, že jsem od září najel s Pažoutem celých 210km, teď 5 dní stál na mrazu, ranních až - 15°C, tak dnes nastartoval na první otočení. Je pravda, že o trochu tíž než v létě. :D Ale i tak jsem byl velmi překvapen. Čekal jsem, že budu tahat kabely. :D

Edit: Ale nejde výhřev zadního okna. Snad to bude jen pojistkou. :D Ale která to je? :myslim:nevim

IMG_20190123_150940.jpg

IMG_20190123_150615.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Náš malej pežotek mě nemá rád 😭 Než aby vezl moji sedinku, tak si radši nechal prasknout obě pružiny.. :bacha A když zjistil, že s ním zase dnes chci jet, tak odmítal rozsvítit potkávačky.. :bacha Ale já se nevzdala!!! Takže trasa Kunvald - Žamberk - Kunvald s dálkovýma, chacháááááá 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...