Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na letních zrenovovaných Cyclonech 🤩 Hankook Ventus Prime3, vyměněny 5.dveře


radim.1008

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Ano, já po 20tkm, taky to říká knížka pro normální podmínky, navíc já auto vůbec nehoním, však většinou řadím při 2000 ot. :D Občas přišlápnu, ale málokdy, je mi toho auta pak líto :D

Radime, máš krásné kilometry, já mám skoro 280 000. A při oleji dělám všechny filtry, už pro ten pocit (taky když se auto přivezlo od předchozího majitele, tak ten vzducháč a palivák tam musely být sakra dlouho, protože po výměně se úplně změnil zvuk motoru - ted mu chci dát pouze čistý vzduch a čisté palivo :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane, kilometry jsou krásné i auto je v pěkným stavu, ale myslím že i tvých 280tis. km na naftu je pěkných. Jasný, vyžaduje si už při těch kilometrech určitou invetici, kterou zrovna proděláváš, ale na druhou stranu, i když máš tolik, auto znáš a kdyby jsi pořídil třeba něco jinýho, tak do toho nasypeš daleko víc, aby to bylo v takovým stavu v jakým to teď máš. :)

[Edited on 15/7/12 12:59 by radim.1008]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prepáčte, nechcem vám do toho kecať, ale koľko je asi \"životnosť\" 306tiek ? Upresním to, súčiastky sa opotrebovávajú, menia sa, spojka a pod, to nemyslím, skôr ma zaujíma motor.

Nevidel som tu ešte na fóre 350 000km 306 benzín, preto sa pýtam ;)

To je taká skôr filozofická otázka... Nedá sa na to seriózne odpovedať pri nijakom aute a pomaly ani pri nijakom výrobku kde to nie je dáko špecificky stanovené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...