Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na letních zrenovovaných Cyclonech 🤩 Hankook Ventus Prime3, vyměněny 5.dveře


radim.1008

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Tak nakonec ještě pár kilometrů přibylo a výsledná spotřeba 7,2l/100km, což není špatný na to, že šla i klima :) Dálnice, město a mimoměstký provoz. Jinak litr N95 38.20 :grr pak, že ceny klesají a za 55litrů 2101Kč :( Kde jsou ty časy, kdy plná vyšla na 1500

[Edited on 15/5/12 20:22 by radim.1008]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyrazil v pátek za kamarádkou do Tábora. Cena benzinu oproti tady (38.20) všude lacinější. Bral jsem ve Vysokém Mýtě na Shellce za 36.50 :mrk Po cestě zhruba 37.50 plus mínus autobus. Ale v Táboře na Shellce N95 za 34.90 a nafta 33.90 :mrk:roker takže při zpáteční cestě jsem dotlačil nádrž snad až po hrdlo :D Najeto s výletem do Č. Budějovic cca 530km a spotřeba i s klimou 6.3l :super Jen se sluší říct, že jsem vytáhl Forda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže auto bylo, tak trochu neplánovaně v servise na hledačce. MilanF1 a Stibto vědí. :) Takže jediný, co se našlo, byl hnutý levý silentblok a přetažený stabilizátor, který drbal nejspíš o nápravu. Všechny čepy, uložení je pevný, nikde žádná závratná vůle. Kola nemají vůli v řízení ani směrem nahoru a dolů. Zadní silentbloky na nápravě se zdají být taky v pořádku. Takže, co kde klepe je nejspíš záhadou. Celý podvozek, přešel přímo přede mnou, takže jsem auto viděl komplet ze spoda. Ona to bude nakonec nějaká chujovina :D Ale ten zvuk mě vytáčí a už pomalu přivádí k nepíčetnosti :grr Nejzajímavější je, že když jedu sám, tak skoro nic, to už musí být nerovnost, aby se to ozvalo, ale jakmile si někdo sedne vedle, tak skoro na každý větší to zarampluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí jsem kouknul z okna jestli Pažout je stále na svém místě :D a vzpomněl jsem si, že jsem sem nedal ještě fotku novinky na autě. Ale teď už ven nejdu. Zima jak na podzim. Jinak pořízen jiný šaltr klacek a ruční brzda. Do srazu to chci přehodit, tak se snad počasí umoudří, páč do garáže se nedostanu. Vytvořili jsme před ní malý vodní příkop :D Ne, připrava na pokládku zámkovky a starý beton vedle na hromadě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...