Jump to content

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Nejede, 1.válec KO, hlava dole

radim.1008
 Share

Recommended Posts

:P Na těsnění bylo ještě čitelné číslo 98. Tudíž určitě původní. To jde po téměř 25letech. :myslim :) Doufám, že to bude jako nový. Chybí mi. :D 5008 je pohodlná, ale nějak mi není příjemný s ní jezdit do školky a do práce. :nevim

• radim.1008 changed the title to Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Nejede, 1.válec KO, hlava dole

Na ježdění do práce bych to přežil. :D Těch 10 km bych s tím odjel na elektriku. Jenom nemám tu fotovoltaiku, když bydlím v baráku. :P:D

před 57 minutami, MJSytic napsal:

A kdyby to náhodou neklaplo, tak se něco modrého najde :aut

Pěkný kousek. Mám už vyzkoušeno, že se vejde vedle 5008. :D

Zatím to vypadá, že to klapne. ;)

received_1894222814303510.jpeg

received_1231861360747040.jpeg

Mluvili jsme o tom. Nejspíš karbon, jak to žralo olej. :myslim Gufera na ventilech úplně po smrti. Popraskaný a na tom prvním válci se úplně rozpadli v ruce. :roll Jestli ten karbon chytil a vzal sebou i kus ventilu... :myslim

Bohužel nikomu se do toho nechtělo. Vždy byla odpověď, počkej na sundání hlavy. :roll Ale to je u nás tak za desítku... Naštěstí mám kamaráda kterého tohle baví. 

před 37 minutami, Milan+ napsal:

Připadá mi to,že tam chybí část vodítka,máš foto i jiných sedel?

Nemám lepší fotku. Jestli myslíš na druhém výfukovém od leva, tak tam je asi něco strčeného v díře. :myslim Všechna sedla by měla být v pořádku. Výfukové ventily přijdou nové komplet všechny bo je na nich karbonu jak sviň. :D