Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na letních zrenovovaných Cyclonech 🤩 Hankook Ventus Prime3, vyměněny 5.dveře


radim.1008

Recommended Posts

Třeba to vyjde v září :) já jsem zase v sobotu nebyl pojízdný a přijel jsem se Stibtem a o 30 minut později ... ale blbej pocit sedět celou dobu u spolujezdce :D

Dej koupel, pak naber plnou, ať má modrák radost. Já to svoje myl v sobotu ráno, zbytečně :D

Wow, 41,40, to už auto musí lítat, ne jezdit ... já včera bral naftu za 35,80, ale taky žádná sláva.

[upravil dne 22/8/12 13:17 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední týden cena ropy je na stejné úrovni. A koruna vůči dolaru je nastejno, takže ještě tak týden to půjde nahoru, ale spíše jen lehce, poté to chvili růst nebude.

Na konci června byl barel za 90$, na konci cervence za 100$ a ted je za 110$.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 let a 73K ? :) Ja mam za 3 roky a 4 mesice 60K :) Take jsem zvedav,jak dlouho mi kamarad(ka) jeste vydrzi. Brzy nas ceka technicka+emise,apk zase na 2 roky \"klid\",ovsem ty investice se mi letos nejak sesly :roll Ale musim to \"zaklepat\", velka oprava zatim take zadna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj 73tis. km a pár drobných. Těch 15tis. km ročně najedu. Letos jsem nejel Chorvatsko, nebyl čas na dovču. Tak jsem Pažouta šetřil :D 60 za tři a půl roku je pěkný, tak zase budeš mít klid. Mě budou určo čekat brzo desky na předku, měnil jsem je i s kotoučema v prosinci 07 :D pokud se nepletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ho ho tak to Ti vydrzely taky dlouho ;) Ja mel brzdy vpredu delany kdyz auto melo 151tkm, podzim 09. Kotouce i desky i hadice se menily ted, hadice byly origo jeste. A desky uz byly \"na kov\". A co to znamena to \"dilema trva\" ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni ještě vydrží, ale čekat mě budou. Někteří zde na klubu, co měli čest za mnou jet vědí, že moc nebrzdím :D Taky ti vydrželi dlouho, u mě jsou určo hadice původní.

A co je to \"dilema trvá\"? Pět let je doba, kdyby si to zasloužilo obměnu. :D

[Edited on 22/8/12 15:09 by radim.1008]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že brzdím ještě méně, na předních deskách jsem najel 50tkm, ale já je tam nedával, takže nevím, kolik dali předtím a letos je určitě měnit nebude, možná ani příští rok :D

A dilema? Ty chceš měnit nejkrásnějšího Peugeota? Neblázni! :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak dlouho na autě, pořád tam jsou a rok určitě vydrží, takže dalších 15tkm na nich udělám :D

Tak myslím, že 306ka ne nejkrásnější a tvoje barva je úžasná. To víš, taky se občas kouknu na 307 ... ale nechci měnit, i ta velikost auta mi stačí, však kdyby byly děti, tak i 2 se tam vejdou. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak dlouho na autě, pořád tam jsou a rok určitě vydrží, takže dalších 15tkm na nich udělám :D

Tak myslím, že 306ka ne nejkrásnější a tvoje barva je úžasná. To víš, taky se občas kouknu na 307 ... ale nechci měnit, i ta velikost auta mi stačí, však kdyby byly děti, tak i 2 se tam vejdou. :)

Jo takhle, no mě se ta barva taky stále líbí, o to víc, že jich moc nejezdí. Já koukal po 407SW. Ale zase se vydat ze všech peněz, když chce člověk předělávat bydlení. Ještě si ho určo nějaký čas nechám. Jen minule mě volal můj servisák, jestli to nechci prodat. Ví, že mám doma ještě jedno auto a tak to zkoušel. Jenže kdybych se rozhoupal, tak bych ho poslal nejradši dál, než za kopec. :D Nemusel bych ho potkávat každý den. Je to jako se ženskou. První auto=první ženská a na tu člověk taky nezapomíná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...