Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na letních zrenovovaných Cyclonech 🤩 Hankook Ventus Prime3, vyměněny 5.dveře


radim.1008

Recommended Posts

Rozleštění v 95% případů znamená obroušení UV vrstvy na tom plastu a poté se leští jenom samotný plast. Ten prostě zešedne, výdrž je maximálně rok a znovu přeleštit.
Druhou možností je obrousit tu UV vrstvu a pak nalakovat ... je chyba lakovat vyleštěné světlo, protože na ten lesklý povrch se lak nechytí (bude se loupat).

Standardně jen leštím ... protože s lakováním je to časově mnohem náročnější (tvrdnutí laku a poté následné přeleštění smetí).

Na svém autě jsem jenom jemně brusnou pastou přeleštil tu UV vrstvu, stačilo to ... ač světla mám řádně pomlácený od kamínků až na samotný plast, ale kvůli šednutí je nebudu brousit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na passatu jsem přelešťoval (ručně) světla někdy v květnu, jedno bylo trochu víc zašlé ale přeleštil jsem obě, dnes po cca 8 měsících to můžu dělat znovu.. :roll ale zase to rozleštění mi trvalo relativně chvilku, pastu atd. doma mám, takže mě to zase tak nebolí, krom rukou teda.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že to pořád tak prožíváš tu spotřebu ... jezdíš se studeným motorem krátké trasy, 10L na 100 je holt asi realita ... S 1.4 to nemáme asi o moc lepší, to bude tak 9 při podobném scénáři ... :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď rád že se Ti tam vejde 65 litrů paliva .... Co by za to mnohé novější káry daly :) 306 ještě nemá plno různých kurvítek a zadní část je relativně jednoduchá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu měl mojí 306 půjčenou táta a divil jak dobře funguje a sedí v zatáčkách oproti jeho Berlingu s polovičním najezdem.  Proto mám tu 306 tak rád... je to pořád super  kára, když dostane základní péči. :)

Takže na 306 nezapominej, bude sloužit ještě dlouho ... nyní bude konečně i svítit. :D

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, jak s těma starýma popelnicema bez asistentů můžete vůbec jezdit :o

Odemykat klíčem, startovat klíčem, zapínat stěrače, přepínat dálkový ... Nebo hůř, cokoliv kontrolovat - třeba tlak pneu ... Fuj, úplná noční můra :aut

:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...