Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na zimních Barum Polaris 5, dilema s nástupcem 🤔


radim.1008

Recommended Posts

Je to v místě, kde v minulosti proběhla nějaká nehoda. Tipuji ještě v rajchu před dovozem do Čech. :myslim Jinak vypadá spodek celkem zdravě. Dnes jsem ty opelichaný místa přešel odrezovačem a teď navečer základovkou. Zítra pokud počasí dovolí, se bude dělat spodek a dutiny. Plus oprava růžku kapoty a blatníku. Proto mám i sundaný nárazník.

 

IMG_20200727_164554.jpg

IMG_20200727_164612.jpg

IMG_20200727_175523.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nazdar, tvoja snaha udržať 306ku nažive  je ozaj inšpirujúca, iní by to dávno vzdali :D Chcem sa ťa spýtať (pretože z foto to úplne nie je vidno), už si bol aj u autoklampiara na tie naskrz prehnité časti vpredu? mám to rovnaké, zo strany vodiča snáď aj horšie. Tiež mám tú časť nejak preliačenú, neviem či to majú všetky 306, alebo je to preto, že sa to blbo zdvíhalo, ale podľa mňa je to hlavná príčina korózie v tej časti. Každopádne 👍👍 koľko tomu dávaš času a snahy, ja som to už skoro vzdal, len okolnosti ma prinútili predĺžiť jej život o pár rôčkov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád bude rušit nebo prodávat 306ku break již bez STK a tak se u mě objevily tyhle kola i se šrouby a s dva roky starými letními pneumatikami. Ještě nevím, co s nimi budu dělat. :D Buď je dám příští rok na léto, protože moje letní začínají být na hraně nebo použiji disky na zimní. :myslim To se ještě uvidí. Hlavně teď zkusím sehnat tři pokličky. Jen jedna je v cajku. :D

IMG_20200810_092843.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radim.1008Mám je tady průměr 60 mm.  Jestli Ti to bude stačit na nějakej sraz nebo až by nějak jste se viděli třeba s @Weri 605 tak jí je dám na příštím pražským minisrazíku nebo je pošlu po někom na nějaký větší sraz. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...