Přejít na obsah
radim.1008

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - 20let v provozu, nová světla, vyměněn chladič

Recommended Posts

Tak hlavne at nedopadnes jak ja pred 5 lety u 306 dodneska chladicka ukapava v miste navratu ochlazene kapaliny zpet do motoru ... Priruba nesla sundat kdyz se povedlo tak naopak nandat tak, aby to lehce nesáklo.

Jinak chladic neni drahej.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

na komoře termostatu není nic, na chladiči nahoře je spinač ventilátoru ,ale na chladiči z druhé strany u ventilátoru by ten spinač chladicí kapaliny mohl asi být dole.nevím to ovšem jistě. pokud je to možné dejte vědět. děkuji za odpověď a zdravím.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no jo fakt :mad:
"Po necelých čtyřech letech od představení původní Felicie byl 12. února 1998 v Mladé Boleslavi představen facelift."
a konec v roce 2001 
trochu sem ze skodovky vypadnul i kdyz otec je jejich zastance a nic nez feldu nechce

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Porovnávat Felicii a 306, vy jste blázni. Nikdy jsem Felicii neměl, jen jsem s ní párkrát popojížděl a rychle jsem z ní utíkal pryč. :D

306 rezne, ač má silný pozink. Moje je na tom hůře, než Radimova. Ale dneska najít 306 v lepším stavu je utopie, to by musela být pořád v garáži jako ta stříbrná Felicie. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku