Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na letních zrenovovaných Cyclonech 🤩 Hankook Ventus Prime3, vyměněny 5.dveře


radim.1008

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Já věděl, co jsem ještě na dnešním "nákupu" chtěl. Vyndat pro jistotu relátko na výhřev. :roll

Byl jsem dnes na hřbitově aut a byla tam 306ka. Tak jsem se do ní podíval a vzal z ní plast kolem páček pod volantem. Mám ho lepený a minulý týden jsem si ho ukopl kolenem. :D Ve dveřích byl okenní spínač s Áčkem, vzal jsem z toho i ovladač na výstražný, ten mám ohmataný a rámeček kolem rádia. Rádio origo kazety jsem tam nechal. Byl to dvoulitr nafta vzatý zezadu na roh a levý zadní dveře. Ještě přemýšlím, že s kleštěmi zajedu pro deku pod kapotu. :D

 

IMG_20200224_203953.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Vyměněna levá parkovačka, plast kolem volantu, konečně nebude klepat, když jsem si ho ulomil a taky ovladač oken z MKIII. Jeho vrchní rámeček jsem přehodil ze svého, kvůli rýpancům. Teď čekám na jaro, abych mohl obě auta pořádně vydrhnout a uklidit. 

 

IMG_20200307_142350.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
V 24. 2. 2020 at 20:50, radim.1008 napsal:

Ještě přemýšlím, že s kleštěmi zajedu pro deku pod kapotu. :D 

Deku jsem před časem přivezl. Dnes jsem ji vyprášil, vyčistil a vyluxoval. Poškozené místa jsem opravil díky daru od @pavelu96. Díky, funguje to pěkně. :super

Teď ještě 306ku umýt a vygruntovat. Ale to počká, v pondělí tu má sněžit. :roll

 

 

IMG_20200328_135119.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem koupal, už to bylo třeba. :mad:

IMG_20200405_141835.jpg

Je jaro a vše začíná kvést. :bachaLetos už musím toho larýru domluvit a zkusit sehnat jiný zdravý dveře. :myslimIMG_20200405_150759.jpg

IMG_20200405_150811.jpg

Ale když se 306ka umeje, nevypadá z dálky ještě nejhůř. :D Plus jsem uklidil vevnitř. Přezutí nechám na příští víkend. 

IMG_20200405_150656.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Tak je tam. Nakonec jsem zjistil, že starší kapota z MKII je jiná prolisy. Protože díry ve středu byly jinde. Ale to neva, poradil jsem si a udělal díry nové. :D

IMG_20200719_171144.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...