Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Návod na odblokování videa za jízdy u RT3


adam.bogocz

Recommended Posts

Nespal jsem... valil jsem Gran Turismo 5 :D ... ale na pc jsem už pak nebyl ;) .. No, nevšiml jsem si že by mi tam něco pípalo... určitě ne... tobě to píská!?

jarda007: no je to na tobě, ale myslím si že, pokud jsi něco už pájel a nemáš jen trafopájku, tak se bát nemusíš... když si vzpomenu na instalaci chipu do PS2 tak to bylo neco :blicismajlik anebo když jsem kdysi dělal do Siemens telefónů a na jeho oživení jsem musel přerušovat kontakty na prostřední vrstvě DPS :blicismajlik :blicismajlik .... :)

[upravil dne 29/12/11 09:33 od adam.bogocz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si že jsem hňup když to mám na filmy... není to totiž pro mě(řidiče) ale pro posádku... pouštím tam dceři pohádky, ať jí cesta rychleji uteče.. anebo normální film, vezu li dospělé lidi

Proto jsem tam psal, ze by se nekdo koukal, jako RIDIC, nerikal jsem nic o tom, ze by to nebylo dobre pro spolujezdce ;)

I tak ale neverim, ze na to za jizdy obcas nemrknes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brizan: nemám DVD, koupil jsem si na to Nokii 5800, ona má TV out :) .. ale když jsem tam měl připojený můj HTC Desire, tak mi při hudbě taky nic nepištělo... :myslim .. nejspíš to bude tím, že ty mobily nebyly napájené z auta ;) takže se ty ruchy nepřenášely ;)

jarda007: no jak myslíš :papa

[upravil dne 31/12/11 17:21 od adam.bogocz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super navod .. hned ako budem mat telefon s TV-OUT tak sa do toho pustim .. naj vyuzitie bude podla mna navigacia .. ta origo peugeotacka je pre mna nepouzitelna, strasne naprd ovladanie aj interface, jedine co je na nej super je ten LCD :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim jsetli je na prd, já jí mám a jsem absolutně spokojenej. Kolikrát se stane že sednu do auta a během cesty ji musim použít, je stále po ruce a nemůže se stát že jí někde zapomeneš a budeš muset kupovat mapu:D Jak ovládání tak i nové mapy (díky Adame) jsou dobré a vždy mě dovazla tam kam jsem potřeboval....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...