Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Návod na odblokování videa za jízdy u RT3


adam.bogocz

Recommended Posts

Guest Chozeluizskuner

Vyřešeno. Doufám že to pomůže i jiným. Vyzkoušel jsem připojit foťák a na PAL funguje vše jak má. Jakmile jsem dal NTSC tak video vypadalo uplně stejně jak na foto co jsem přikládal. Takže pokud si někdo bude chtít koupit parkovací kameru a počítá s odblokem, kupte si kameru co podporuje PAL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Mám takový kablik a na obrazovce to mám taky povoleno.

Kdysi dávno jsem měl rozebrané rádio (čištění laseru).a našel jsem takový volný káblik.Nikde jsem nenašel jeho druhý konec.Nemůže být ten problém tady???

post-31040-0-39307400-1457634166_thumb.j

post-31040-0-85325500-1457634177_thumb.j

post-31040-0-55487100-1457637465_thumb.j

Upraveno uživatelem johan12345
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten káblík může být špatně zapojený. Mám podobný a žlutý u něj není video, ale zvuk.

Byl jsem to vyzkoušet. Jeden káblík nejde, je od kamery, se kterou ale funguje. Ten druhý na fotce zapojený má video na červeným, funguje s telefonem apod a je od nějaké grafické karty, .

post-28462-0-25536600-1457639119_thumb.j

post-28462-0-32055100-1457639131_thumb.j

post-28462-0-86658200-1457639143_thumb.j

Upraveno uživatelem Agrafik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Prosím o radu kdo mi může odblokovat video za jízdy na Peugeotu 407, rok 2006. Nejlépe Střední Čechy. Příbram.

Podle návodu a fotek zde, si na to nikdo z techniků co znám netroufl. Peugeot servis se to snažil udělat přes diagnostiku, ale prý na tento typ nemá software.

Děkuji za radu.

lukastlamka@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 2 týdny později...
  • O 5 měsíců později...
  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 9 měsíců později...
Guest Chozeluizskuner

Zdravím po sto letech :) potrebuju poradit ohledně připojení druhého zdroje videa. Aktuálně mám odblok, parkovací kameru a prepínací relé na sepnutí obrazu při zařazení zpátečky. Nyní bych k této kombinaci přidal aparát na stínování obrazu přes wifi, které má klasicky tři cinče. A teď babo raď, jak to udělat.

Každopádně mě nemine, dát tlačítko, kterým přepnu na režim videa. Rád bych ale, pokad budu mít režim videa, abych při zařazení zpátečky přebil obraz videa z onoho stínování a měl na obrazovce couvací kameru.

Mé otázky znějí:

1. Jak máte napáchaný vypínač/zapínač v panelu klimatizace?

2. Jak vytvořit switch na signál videa, aby to fungovalo jak jsem psal? Například přidáním druhého přepínacího rele, kde signál na přepnutí přijde z volné pozice rele prvního, které slouží k přepnutí obrazovky do režimu videa pobzařazení zpátečky?

Určitě tu nějaký koumes má dva zdroje videa, a rád se semnou podělí :)

snad sem to nastínil dostatečně srozumitelně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...