Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čeština pro RT 4


Raiser

Recommended Posts

ludo306: řekl bych kámo, že ses pěkně sekl... jsi v sekci pro modely 407 a navíc v tématu o RT4.... takže úplně mimo ;) zkus založit téma tady http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=144 :papa

BTW pošli odkaz ke stažení na můj mail, juknu se na to :aut

[upravil dne 1/1/12 19:01 od adam.bogocz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem preco by som sa mal seknut? Ponukol som to tu tym ktory sa uz zapodievali RT4 na inych modeloch a mohli by mat zaujem aj o toto. Temu novu nebudem zakladat a pre taketo keci ktore tu vediete uz ani nemam zaujem dalej viest debatu. Tak si nechaj tie smajliky na kurence vonku na humne.

Skoncil som. Majte sa. Zas pridem o niekolko rokov neskor. Uvidim ci sa co to zmenilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím co jsou \"kurence vonku na humne\", ale odpovědět bez smajlíků samozřejmě můžu... Jako nezlob se, ale když vrazíš do sekce kde se řeší RT4 nějaký materiál k RT6 tak pak na fóru vzniká nepořádek... stejně tak jako se řešila lokalizace RT3 a RT4 v jednom vlákně... a přesně kvůli tomuto problému vzniklo toto vlákno... tak se nemusíš hned vztekat a raději se nad tím zamyslet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ludo obsah karty RT6 už mám 4 měsíce vytažený, všechny 3 partition, s Katem udělanou češtinu. Ale nedaří se to do ní nahrát přes CD nebo USB. Jedině vytáhnout pokaždé kartu (zapečetěnou) z auta a nahrát přes pc ručně. To ale tak nejde dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj Rachot, 9000 kč chtěli za RNEG, český text, polský hlas. Takže s RT6 to bude to samé.

Do toho QNX na kterém to běží, se nedá normálně dostat. RT6 je trochu jednodušší ale na cd jsou kontrolní součty souborů a pak celého cd. To bylo cdček so jsem hodil do koše ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer,

mám nahranou novou verzi firmwaru 8,20, ale čeština se mi nedaří nahrát. Stále mi to hlásí \"Error Builtins\", pokoušel jsem se nahrát i jiný soubor to mi sice error nehlásí, ale zase se mi nedaří soubory dohrát, stále mi to jen restartovává systém.

Dále bych chtěl poprosit, zda-li by se tou češtinou nedal nahradit jiný jazyk například turečtina, kterou tady asi většina nevyužije pokud se nemýlím:D. Vaši češtinu jsem sice pomocí GPH editoru přehrál do souboru turečtiny, ale nemám to jak vyzkoušet, jelikož mi systém stále hlásí buď \"Error\" nebo se restartovává.

Prosím tedy o radu, co dělám špatně.

Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...