Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Světla 207


207James

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

zkoušel někdo nastavit výšku svícení potkávacích ? Nemyslím elektrické ovládání. Pravé mi svítí dolů, levé nahoru. Skusil jsem

vykřivit nahoru /dolů/ tu kovovou trubičku v parabole, ve které je nasunuta žárovka. Trochu to pomohlo, ale je to tak správně ?

Zlatý škodovky, tam jeden šroub je na nastavení výšky svícení, druhý na boční posun. To ti frantíci nevědí ? A Trnava blbě kopíruje \"F\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkoušel někdo nastavit výšku svícení potkávacích ? Nemyslím elektrické ovládání. Pravé mi svítí dolů, levé nahoru. Skusil jsem

vykřivit nahoru /dolů/ tu kovovou trubičku v parabole, ve které je nasunuta žárovka. Trochu to pomohlo, ale je to tak správně ?

Zlatý škodovky, tam jeden šroub je na nastavení výšky svícení, druhý na boční posun. To ti frantíci nevědí ? A Trnava blbě kopíruje \"F\".

Vykřivit trubičku? To jako myslíš vážně? Nebylo by lepší seřídit světla někde v servise, než ku*vit světlomety? :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest mischko11

to vykrivenie by som riesil len vtedy pokial by sa ta \"trubicka\" dotykala ziarovky,kedze uz som videl majstrov co ziarovku tam dostanu za kazdu cenu aj za cenu zleho zalozenia ziarovky ved co svietit svieti len nikoho netrapi ako to svieti :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vykrivenie pomohlo, bylo potřebné z toho důvodu, že jakýsi umělec v peugeot servise tam

narval žárovku obráceně ikdyž patice na žárovce sama nasměruje jak ji do paraboly zasunout.

Při tom asi ohnul trubičku a už ho nesralo, že to svítí kamsi. Pohled zepředu do světlometu

jasně ukázal rozdíl v poloze trubičky v porovnáním s druhým, správně nastaveným.

Servisní prohlídka stála 230 €, přitom práce na svělometech nebyla fakturována. Že by to

ti grázlíci dělali za darmo a proto ta fušeřina ? Spíš to tipuji na krádež něčeho lepšího z mého

vozu než měl ten mechanik na svém a myslí si, že blb ,majitel nic nepozná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- tak jo, světla se dají vyřešit, co s pískáním nevím... zatím žádná rada.

- spotřebu nevyřeším, prostě výrobce udává mimo města 5,0 l, ta je reálná na rovině s větrem v zádech

nejlépe na dálnici při ustálené rychlosti 90 km/.

- zkoušel, taková fábie je na tom /u mne/ lépe. Ze lvů nižší třídy nikdo nevyhověl a ny vyšší nemám. Problém

je asi v robustnosti sedadla, ještě přeměřím délku sedáku a dám to na známost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...