Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Hladové oko Tvého diesla ...


Pietro

Recommended Posts

Zdarec. „Hladový oko“ mě přivedlo na myšlenku, jestli už jste někdo vycuc nádrž u diesela na doraz. Nebo jestli je tam nějaký pojištění proti vyjetí nádrže až do dna. Co pak následuje, je asi potřeba to odvzdušnit, nebo co? Co vy na to? Pietro406td

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O žádné pojistce proti vyjetí nafty nic nevím. Odvzdušnění je jednoduché. V prostoru motoru na levé straně je takový gumový balonek(pumpička) a tu mačkáš tak dlouho dokud neztvrdne. ;)

Vyjetí nádrže NEDOPORUČUJI !!!! Může ti to nasát bordel ze dna nádrže. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri vymene palivoveho filtra sa to zavzdusni takisto. Ano ta gumova pumpicka to zas dotlaci a ked sa motor parkrat pretoci tak to prebytocny vzduch vytlaci a je to.

Ale pamatam sa na komplikovane odvzdusnovanie na Aviach. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A este dodatok. V predoslom P405 GLD sa mi zasekol plavak, tak som vycucol nadrz do dna. ale nie je to az tak pravda ze do dna. Ono motor skapal, po pokuse nastartovat ho naskocil, presiel som tak 1 km a znovu skapal. a takto dokola asi 10x k pumpe vzdialenej tak 8 km. Po natankovani doplna (70l nadrz) sa mi tam voslo 68 l, takze tie dva litriky tam asi este boli, cize ono si to asi cucalo pri rozjazdoch a brzdeni uz nejaky ten vzduch, preto to zhasinanie motora. ;)

Peugeot 405 GRDT Break

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...