Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

všetko RT4


Joozino

Recommended Posts

mno,stiahol som si nejaké mapy,napálil ich,klasika ako všetci .. v rt4 som mal češtinu ešte od jožina,či jeho českého kamoša keisra,už neviem .. po scucnutí cdečka sa nič nedialo,tak som ho vybral... po prejdení cca pár metrov mi už hapravolo celé rádio,zaseknutá obrazovka,samospúšťanie hlasových povelov atď... tak som nanovo nahodil 8.20 a čeština mi zmizla .. moja otázka je,či si mám dať 8.31 ak hej tak na ňu ale zvlášť čeština či svk jazyk,že?.. ak by sa mi to oplatilo prehodiť,poprosil by som linky na na soft plus jazyk,velice pekne ďakujem.. mapy som našiel na uložto 2012/2013,ale nie som si istý či pojdú,čo som stiahol boli mapy 2014/15 tiež z uložto 

Protože všechno co je zadarmo stojí za h...o!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože všechno co je zadarmo stojí za h...o!

takto ohodnotiť prácu ludí čo sa snažili,aby sme to ZADARMO mali je dosť smutné.nemyslíš?! chybu som urobil ja,sťahoval som niečo čo som nemal overené,nikomu nič nevyčítam,na nikoho neukazujem,len poukazujem,ako môže dopadnúť niekto ďalší,čo ak si toto prečíta tak nebude konať ako ja a ušetrí si dosť času a nervov 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím Všetkých,stiahol som nové mapy 2014/15 no keď som to chcel spustiť,neudialo sa nič.Nemá niekto funkčný link?Je nutné nahodiť na nové mapy aj nový soft?Teraz mám 8.20.

Upraveno uživatelem Mark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano,vypaloval som to ako ISO súbor.Tie texty vyzerajú presne tak isto ako na tom obrázku od Baffiho.Stiahol som dokopy päť súborov,to je skoro celá EU ako aj Taliansko a ani jedno CD mi nenačítalo.Doteraz som s tým nemal žiadny problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EENW -CZ SK HU PL SLO

EENE - UA LT LI a zbytek okolo

EES   - HR GR RO BG BiH AlB atd

Central EU - A Li CH  u RT3 + Horní polovina I a dolní polovina D

BENELUX - vyplývá z názvu

Scandinavia - FI S NOR DK

 

Zbytek není třeba

Upraveno uživatelem Milhaus65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdar. Dlouho jsem vahal zda prejit z 8.20 na novej SW pro RT4. Nakonec jsem to testnul z duvodu obcasnych restartu a zadna viditelna zmena. Jedina vyhoda je, ze tam slape cestina z 8.20 bez jakych koliv chyb. Tedy, na zadnou jsem zatim nenarazil ☺

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UP

U me RT4 odesel dnes HDD do kremikoveho nebe. Delal jsem tedy novou instalaci na jinej disk a to rovnou na 8.31. Vse probehlo bez problemu a po nekolika litrech nafty jsem tam nacpal i aktualni mapy.

Opet velka radost a s klidem muzu potvrdit, ze cestina z verze 8.20 je u RT4 plne funkcni a bez chyb. Mozna bude nejaka chyba u zarizeni s BT, ale to nevlastnim.

Cestinu jsem instaloval radsi az jako posledni. Bohuzel disk je z jednoho stareho notase tak jsem zvedav jak dlouho vydrzi. Jeho kapacita je uzasnych a presnych 30gb. Az klekne bude SD.

Pokud nekomu klekne HDD a bude ho chtit nahradit jinym, poptejte se nekde na hodne stary ntb s pata diskem o velikosti 30gb.

Disk pripojit k PC, odstranit z nej oddily a pro jistotu vytvorit jeden novej a naformatovat ho pomalu v fat32. Potom znova odstranit oddil a vrazit do radia.

Pisu to proto, ze kdyz jsem dal na puvodnim disku z RT4 jen odstranit oddily a rychlej format, vratil se HDD i po nove instalaci do puvodniho stavu i s ulozenyma souborama ( mapy, mp3...).

To same bych doporucil udelat i u Vaseho stareho disku pokud ho chcete reinstalovat a zacit uplne znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...