Přejít na obsah

Recommended Posts

a naco ti je 8.31? co si od 8.31 slubujes? zacne to lietat? alebo to bude vypluvat peniaze miesto CDciek?

Tie errata co som k 8.31 videl ma nijako nedonutili opustit 8.20...Ako niektore veci tiez updatujem castejsie, ale nie taketo hracky ktore aj tak nic neprinesu... a je s tym len stres ked sa to poserie...

Zacni kvalitnym CD mediom... nie blbe super lacne CDcka, a vobec nie CD-RW.

Poslal som ti PM s linkom na 8.31 image zo zdroju ktory bol spolahlivy v minulosti.

Upraveno uživatelem merlin99

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

má význam upgrade z 8.11 (mám) na 8.20? Je tam nějaký zásadní rozdíl? Nejvíce mi vadí, že dálnice u nás nebere jako zpoplatněné...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jardas: to neni vyriesene ani v 8.31 pre RT4 ak sa nemylim... ak nemas problem, a novsie mapy nevyzaduju, upradovat nemusis... Jedina viditelna zmena 8.11 vz. 8.20 - nove Peugeot logo:) Rychlost sa nezmenila 8.11 vs 8.20.

V RT6 to je uz vyriesene, RT5 som uz velmi davno nevidel v behu...

Upraveno uživatelem merlin99

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ještě jedna taková otázka,měl by někdo nějakej link, popřípadě radu kde sehnat nejaký nový pozadí do rt4 namísto těch originálních ? viděl jsem tu pár odkazů v tomto vlákně ale zaujal mě jedinej a to byl citroen... :( kdyžtak SZ... díky moc...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mohla by som poprosiť cz do rt4 8:31???? lepšia by bola sk ale stačí aj cz len aby som rozumela ĎAKUJÉÉÉM

Prosííííím  :fnuk

Upraveno uživatelem semelama

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku