Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

všetko RT4


Joozino

Recommended Posts

Ahoj, já jsem si před nedávnem pořídil novou 807 s RT4, soft 7.xx. Aplikoval jsem 8.11 a skončil v cyklu restartů.

Tak jsem vyndal RT4, otevřel a našel v něm 30GB harddisk. Ten jsem odpojil a šel připojit domů do kompu. Ještě jsem si musel sjet koupit IDE redukci (viz. http://www.czc.cz/premiumcord-redukce-2-5-ide-3-5-ide-kabelova/65563/produkt), abych to mohl napíchnout.

Přes komp jsem smazal na disku všechny partitions a nenaformátovaný jsem ho vrátil zpět do RT4 a v autě vše zapojil zpět.

Pak už jsem jen vložil instalační CD (rovnou s verzi 8.31) a nechal s nastartovaným motorem nainstalovat. Vše už proběhlo bez problémů a systém jede. Samozřejmě chyběly mapy a všechny data od předchozího majitele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
Máme problém.....Když si borec přehrál z 7.10 na 8.20 a vše proběhlo OK ale po vsunutí češtiny to skončilo ve fázi že se pořád dokola restartuje ale nenaběhne...co s tím.....? dík

kamosovi to zacalo delat taky ale ne tak casto, jede jede a najednou restart a vse musel nastavovat znovu, navix asi existuje uz neco novejsiho jak 8.20 to tam prej dal a cestina se uplne zdrbala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
  • O 2 týdny později...

Ahoj, tak jsem úplně v pasti, zkusíl jsem upgrade softu na verzi 8. 31 A vše vypadalo dobře. V prubehu instalace kdyz to psalo loading ČRP nebo tak neco se to kouslo a vyplivlo cd ze je chybný... myslíte ze vy jde zkusit ho sehnat znovu jiný a přeinstalovat, nebo potom uz mě niČ nenapad.. popripade nenašla by se dobrá duše z moravy která by mi mohla pomoci? Předem dík všem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem úplně v pasti, zkusíl jsem upgrade softu na verzi 8. 31 A vše vypadalo dobře. V prubehu instalace kdyz to psalo loading ČRP nebo tak neco se to kouslo a vyplivlo cd ze je chybný... myslíte ze vy jde zkusit ho sehnat znovu jiný a přeinstalovat, nebo potom uz mě niČ nenapad.. popripade nenašla by se dobrá duše z moravy která by mi mohla pomoci? Předem dík všem...

a co je vlastne za problem? instalacia cestiny ci upgrade na 8.31? ak ti nejde z CD, zozen si iny image, ine CD kvalitne.. a vypal pomalsie.

 

Ak ani potom, kup si USB kabel za 20€ a mas ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...