Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

všetko RT4


Joozino

Recommended Posts

No pockej, ale radio a teplota+ventilace nemaji spolu preci nic spolecneho. Je to preci jen graficke zobrazeni aktualnich udaju.

Regulace ventilatoru ti tedy funguje, nebo ne?

Mas pravdu, kurenie slape ale neda sa ovladat. A este jedna vec,nejde mi ani cuvaci senzor, myslim ze to ma tiez suvis s RT4-kou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jooozefe .. hej hej pisal som ti,ale uz to mam,som si stiahol 8,20 soft a aj cestinu od neviem ak sa vola,cim sa mu chcem podakovat a aj tebe,kedze cez tvoju zvedavost na vlaknach som sa k tym informaciam dostal a vseobecne celemu tomuto foru velka vdaka ... o svojom aute viem cez Vas skoro vsetko dokonale :super thanks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jooozefe .. hej hej pisal som ti,ale uz to mam,som si stiahol 8,20 soft a aj cestinu od neviem ak sa vola,cim sa mu chcem podakovat a aj tebe,kedze cez tvoju zvedavost na vlaknach som sa k tym informaciam dostal a vseobecne celemu tomuto foru velka vdaka ... o svojom aute viem cez Vas skoro vsetko dokonale :super thanks

Češtinu máš nejspíš ode mne a volám se Raiser :D:D:D.Po nahrání nového softu se ztratí ovládání klimi na panelu a vrátíš to tam za pár vteřin Mirascriptem :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fuha..to neviem, ale mne šlape zatial aj ked je zimšie..zatial bolo u nas max. -9 a RT4 mi šlapala hned pri pootoceni klucika. tak neviem

Tohle jsem měl taky. Dával mě to dohromady člen PP205. Dle něj byl asi někde studený spoj. Nakonec mě ji za doplatek vyměnil za RT5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Používáte někdo video? Pokud ano, tak jaký externí přístroj byste doporučili? Mě by se nejvíc líbilo, kdyby šla CD mechanika v RT4 vyměnit za DVD a krmit takto získaným signálem externí tuner. To je ale asi fantazie úplného laika.

Cau. Tak toto zaujima aj mna, chcem dat synovi dozadu monitor. Skusal som zapojit DVD prehravac na 220V, slapalo to bez problemov. Myslim ze sa to tu na fore uz preberalo...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...