Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

všetko RT4


Joozino

Recommended Posts

Zdravím všechny chtěl jsem se prosím vás zeptat jestli někdo z vás nemáte nějaký odkaz s obrázky na rozebrání rádia RT4 ?Podařilo se mi přetrhnout flex pásek k HDD a Mechanice který je zacvakly na základní desce ,flex pásek už mám 👍

Upraveno uživatelem PetrPM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nič zložitého ,4x skrutka a zložíš dole vrchný krycí plech. Ťahom odstrániš zadný pripájací panel ,je to na konektore zasunuté,Ide to aj bez toho ,ale je lepší prístup ku konektoru toho flexpásku. Niekde by som našiel aj fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok flexi pasek vyměněn a ještě bych se zeptal odešel mi HDD po zapnutí Autorádia naskakuje jen znak Peugeotu a stále se resetuje zkoušel jsem tam dat přes adapter jiný HDD z m2 32gb karta na PATA ale nevím jestli ho mam zformátovat do fat16 , fat32 ??? + zespod radia jsou nějaké dva cuplíky a CD s firmwarem 8.31 přesto stále nebootuje jen se roztočí a na displeji furt jen ten znak ,je zde někde návod nebo odkaz na zahraniční forum jak postupovat , popřípadě jinou náhradu za HDD ?  

Nebo nějaký servis našel jsem poblíž toto http://www.stbservis.cz/

CD745345-63CF-4DEC-A568-81144889F8CF.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kludne formát 32 ,soft si to upraví ako potrebuje. No neverím že to vyrieši tvoj problém ,ale akúsiť to môžeš. Nejaký odkaz. Je to síce citroen ,ale problém obdobný 

https://www.citroenforum.hr/citroen-c4-picasso-122/resenje-za-problem-rt5-crn-ekran-vrti-se-logo-7406/

Upraveno uživatelem baffy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 4. 2015 at 19:28, baffy napsal:

RT4 má HDD a ano dá sa aj vybrať a pripojiť k pc ,samozrejme cez príslušný adaptér. Pravdupovediac ,ale pri čítaní tvojích otázok by som to nerobil,bez urážky :)  .V SS nájdeš odkaz na soft 8.31 .

mozem aj ja poprosit soft 8.31.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravím tak HDD vyměněny a nahraný nový software 8.31 do RT4 jen mi nejde po zmáčknutí tlačítka clim meny od klimatizace s ovládáním dá se to nějak zapnou přes kabel nebo program Miraskript, a také mi zmizlo v jednom meny stav který ukazuje teplotu vody a oleje + stav kol ???

Kdyby měl někdo postup, nebo video návod ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hotovo šlo to v tom programu MiraScriptsFor8.20 (v03.61) teď ještě kdy by kdo měl nějakou funkční ČEŠTINU do RT4 ??? je tam nahraný soft SW8.31_UPG_v3580, je to verze radia bez bluetoth .

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tímto tunerem jestli by to rozjel displej z RT4 má to analogový výstup přes cince ale nejsem si jistý rozlišením jestli by to RT4 uměla zobrazit ??? 

https://www.ebay.com/itm/HDTV-Car-DVB-T2-DVB-T-MULTI-PLP-Digital-TV-Receiver-Automobile-DTV-box-4-Tuner/112994036585?hash=item1a4ef82b69:g:YDkAAOSw9Ypa-U9B

 

 

Upraveno uživatelem PetrPM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...