Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

všetko RT4


Joozino

Recommended Posts

Ono, hlavním problémem je, že se nikomu nebude moc chtít brát si to na svou odpovědnost. Bohužel RT4 se svým chatrným diskem je dost náchylná k náhlé smrti leknutím :D A při každém takovém delším nahráváním dat se to může projevit... 

Takže navrhuji, zajdi do Peugeotu že chceš USB kabel kod 6574JH, měl by stát cca 400 Kč možná už i míň, až ho budeš mít, cikni @ChouLu ať Ti jo přes diagnostiku nakonfiguruje a rovnou budeš mít možnost i přehrávat hudbu z USB. Pak už záleží na tom jak se s Choulákem dohodneš, myslím, že by Ti ty mapy zvládnul nahrát, když mu pošlu odkazy, ale kdyby byl problém tak se někde sejdeme na kafe a sfoukneme to ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdarec, měl bych prosbu, umřel mi disk v rt4 tak jsem jej vyměnil za compact flash a všechno super... Jenomže jsem asi při vytahování disku poškodil kabel mezi radiem,diskem a cd romkou... :( Vyrazovaci metodou (přehazováním z druhé 407) jsem zjistil že kdyz ten kabel vyměním, všechno běží...  Tušíte někdo kde by se mohl dát sehnat,nebo jak to vyřešit, nebo skončím tak že stejně budu muset koupit další rádio abych ho sehnal? :( Jde o ten viz foto... Děkuji za odpověď.

images.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...